HPE Intel Xeon-Platinum 8592V 2.0GHz 64-core 330W for processor 2 GHz 320 MB L3
Artikelnummer:
P67107-B21
€ 28.947,45
excl. BTW
excl. BTW
excl. BTW
Niet op voorraad
- Gratis verzending
- Gratis retourneren
- Op werkdagen voor 17:00 besteld, dezelfde dag verzonden
Omschrijving
HPE Intel Xeon-Platinum 8592V 2.0GHz 64-core 330W for processor 2 GHz 320 MB L3
Intel Xeon-Platinum 8592V 2.0Ghz 64-Core 330W Processor For |P67107-B21
Specificaties
Algemeen
| Merk | HPE |
|---|
Geheugen
| Klokgeheugen-snelheden ondersteund door processor | 4800 MHz |
|---|
Processor
| Processormodel | 8592V |
|---|---|
| Processorfamilie | Intel® Xeon® Platinum |
| Aantal processorkernen | 64 |
| Processor cache | 320 MB |
| Thermal Design Power (TDP) | 330 W |
| Processor cache type | L3 |
| Basisfrequentie processor | 2 GHz |
HPE Intel Xeon-Platinum 8592V 2.0GHz 64-core 330W for processor 2 GHz 320 MB L3
€ 28.947,45
excl. BTW
excl. BTW
excl. BTW