HPE Intel Xeon Platinum 8260L processor 2,4 GHz 36 MB L3
Artikelnummer:
P07152-B21
€ 13.944,21
excl. BTW
excl. BTW
excl. BTW
Niet op voorraad
- Gratis verzending
- Gratis retourneren
- Op werkdagen voor 17:00 besteld, dezelfde dag verzonden
Omschrijving
HPE Intel Xeon Platinum 8260L processor 2,4 GHz 36 MB L3
DL560 Gen10 Xeon-P 8260L Kit |P07152-B21
Specificaties
Algemeen
| Merk | HPE |
|---|
Kenmerken
| Ondersteunde instructie sets | AVX-512 |
|---|---|
| PCI Express slots versie | 3.0 |
| Execute Disable Bit | Ja |
| Schaalbaarheid | S8S |
| Maximaal aantal PCI Express-lijnen | 48 |
| Marktsegment | Server |
Overige specificaties
| Compatibiliteit | DL560 GEN10 |
|---|
Processor speciale functies
| Intel® Hyper Threading Technology (Intel® HT Technology) | Ja |
|---|---|
| Intel® Turbo Boost Technology | 2.0 |
| Intel® AES New Instructions (Intel® AES-NI) | Ja |
| Enhanced Intel SpeedStep Technology | Ja |
| Intel® Trusted Execution Technology | Ja |
| Intel® VT-x with Extended Page Tables (EPT) | Ja |
| Intel® TSX-NI | Ja |
| Intel® 64 | Ja |
| Intel® Virtualization Technology for Directed I/O (VT-d) | Ja |
| Intel® Virtualization Technology (VT-x) | Ja |
| Intel® Speed Shift-technologie | Ja |
| AVX-512 Fused Multiply-Add (FMA) eenheden | 2 |
| Intel® vPro™ Platform Eligibility | Ja |
Logistieke gegevens
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85423119 |
|---|
Processor
| Processormodel | 8260L |
|---|---|
| Processor lithografie | 14 nm |
| Processorfamilie | Intel® Xeon® Platinum |
| Processor socket | LGA 3647 (Socket P) |
| Stepping | B1 |
| Aantal processorkernen | 24 |
| Processor aantal threads | 48 |
| Processor operating modes | 64-bit |
| Maximale turbofrequentie van processor | 3,9 GHz |
| Component voor | Server/werkplaats |
| Processor cache | 36 MB |
| Bus type | UPI |
| Thermal Design Power (TDP) | 165 W |
| Codenaam processor | Cascade Lake |
| Processor cache type | L3 |
| Processorserie | Intel Xeon Platinum 8000 Series |
| Basisfrequentie processor | 2,4 GHz |
| Processorgeneratie | 2e generatie Intel® Xeon® schaalbaar |
Eisen aan de omgeving
| Tcase | 90 °C |
|---|
Geheugen
| ECC | Ja |
|---|---|
| Geheugen kanaal | Zeskanaals |
| Maximaal intern geheugen ondersteund door processor | 4,5 TB |
| Geheugentypen ondersteund door processor | DDR4-SDRAM |
| Klokgeheugen-snelheden ondersteund door processor | 2933 MHz |
Technische details
| Mode-based Execute Control (MBE) versie | Y |
|---|---|
| Aantal UPI-koppelingen | 3 |
| Intel® Volume Management Device (VMD) versie | Y |
HPE Intel Xeon Platinum 8260L processor 2,4 GHz 36 MB L3
€ 13.944,21
excl. BTW
excl. BTW
excl. BTW