HPE Intel Xeon-Gold 6548Y+ 2.5GHz 32-core 250W for Cray XD processor 2,5 GHz 60 MB L3
Artikelnummer:
S4R60A
€ 10.701,60
excl. BTW
excl. BTW
excl. BTW
Niet op voorraad
- Gratis verzending
- Gratis retourneren
- Op werkdagen voor 17:00 besteld, dezelfde dag verzonden
Omschrijving
HPE Intel Xeon-Gold 6548Y+ 2.5GHz 32-core 250W for Cray XD processor 2,5 GHz 60 MB L3
Intel Xeon-Gold 6548Y+ 2.5Ghz 32-Core 250W Processor For Cray Xd |S4R60A
Specificaties
Algemeen
| Merk | HPE |
|---|
Geheugen
| Klokgeheugen-snelheden ondersteund door processor | 5200 MHz |
|---|
Processor
| Processormodel | 6548Y+ |
|---|---|
| Processorfamilie | Intel® Xeon® Gold |
| Aantal processorkernen | 32 |
| Processor cache | 60 MB |
| Thermal Design Power (TDP) | 250 W |
| Processor cache type | L3 |
| Basisfrequentie processor | 2,5 GHz |
Gewicht en omvang
| Gewicht | 680 g |
|---|---|
| Hoogte | 287,3 mm |
| Breedte | 36,6 mm |
| Diepte | 222,3 mm |
HPE Intel Xeon-Gold 6548Y+ 2.5GHz 32-core 250W for Cray XD processor 2,5 GHz 60 MB L3
€ 10.701,60
excl. BTW
excl. BTW
excl. BTW