HPE Intel Xeon-Gold 6544Y 3.6GHz 16-core 270W for processor 3,6 GHz 45 MB L3
Artikelnummer:
P67084-B21
€ 4.592,70
excl. BTW
excl. BTW
excl. BTW
Niet op voorraad
- Gratis verzending
- Gratis retourneren
- Op werkdagen voor 17:00 besteld, dezelfde dag verzonden
Omschrijving
HPE Intel Xeon-Gold 6544Y 3.6GHz 16-core 270W for processor 3,6 GHz 45 MB L3
Intel Xeon-Gold 6544Y 3.6Ghz 16-Core 270W Processor For |P67084-B21
Specificaties
Algemeen
| Merk | HPE |
|---|
Kenmerken
| Ondersteunde instructie sets | AMX, AVX, AVX 2.0, AVX-512, SSE4.2 |
|---|---|
| PCI Express slots versie | 5.0 |
| Execute Disable Bit | Ja |
| Schaalbaarheid | 2S |
| Maximaal aantal PCI Express-lijnen | 80 |
Geheugen
| ECC | Ja |
|---|---|
| Geheugen kanaal | Achtkanaals |
| Maximaal intern geheugen ondersteund door processor | 4 TB |
| Geheugentypen ondersteund door processor | DDR5-SDRAM |
| Klokgeheugen-snelheden ondersteund door processor | 5200 MHz |
Technische details
| Aantal UPI-koppelingen | 3 |
|---|
Processor
| Processormodel | 6544Y |
|---|---|
| Processorfamilie | Intel® Xeon® Gold |
| Processor socket | LGA 4677 (Socket E) |
| Aantal processorkernen | 16 |
| Processor aantal threads | 32 |
| Processor operating modes | 64-bit |
| Maximale turbofrequentie van processor | 4,1 GHz |
| Processor cache | 45 MB |
| Thermal Design Power (TDP) | 270 W |
| Processor cache type | L3 |
| Processorserie | Intel Xeon Gold 6000 Series |
| Basisfrequentie processor | 3,6 GHz |
| Processorgeneratie | Intel Xeon Scalable 5th Gen |
Eisen aan de omgeving
| Tcase | 75 °C |
|---|
Processor speciale functies
| Intel® Hyper Threading Technology (Intel® HT Technology) | Ja |
|---|---|
| Intel® Turbo Boost Technology | 2.0 |
| Intel® AES New Instructions (Intel® AES-NI) | Ja |
| Intel® Trusted Execution Technology | Ja |
| Intel® VT-x with Extended Page Tables (EPT) | Ja |
| Intel® 64 | Ja |
| Intel® Virtualization Technology for Directed I/O (VT-d) | Ja |
| Intel® Virtualization Technology (VT-x) | Ja |
| Intel® Speed Shift-technologie | Ja |
| AVX-512 Fused Multiply-Add (FMA) eenheden | 2 |
HPE Intel Xeon-Gold 6544Y 3.6GHz 16-core 270W for processor 3,6 GHz 45 MB L3
€ 4.592,70
excl. BTW
excl. BTW
excl. BTW