HPE Intel Xeon-Gold 6544Y 3.6GHz 16-core 270W for Cray XD processor 3,6 GHz 45 MB L3
Artikelnummer:
S4R61A
€ 11.270,70
excl. BTW
excl. BTW
excl. BTW
Niet op voorraad
- Gratis verzending
- Gratis retourneren
- Op werkdagen voor 17:00 besteld, dezelfde dag verzonden
Omschrijving
HPE Intel Xeon-Gold 6544Y 3.6GHz 16-core 270W for Cray XD processor 3,6 GHz 45 MB L3
Intel Xeon-Gold 6544Y 3.6Ghz 16-Core 270W Processor For Cray Xd |S4R61A
Specificaties
Algemeen
| Merk | HPE |
|---|
Geheugen
| Klokgeheugen-snelheden ondersteund door processor | 5200 MHz |
|---|
Processor
| Processormodel | 6544Y |
|---|---|
| Processorfamilie | Intel® Xeon® Gold |
| Aantal processorkernen | 16 |
| Processor cache | 45 MB |
| Thermal Design Power (TDP) | 270 W |
| Processor cache type | L3 |
| Basisfrequentie processor | 3,6 GHz |
Gewicht en omvang
| Gewicht | 680 g |
|---|---|
| Hoogte | 287,3 mm |
| Breedte | 36,6 mm |
| Diepte | 222,3 mm |
HPE Intel Xeon-Gold 6544Y 3.6GHz 16-core 270W for Cray XD processor 3,6 GHz 45 MB L3
€ 11.270,70
excl. BTW
excl. BTW
excl. BTW