HPE Intel Xeon-Gold 6530 2.1GHz 32-core 270W Kit for Cray XD processor 2,1 GHz 160 MB L3
Artikelnummer:
P70083-B21
€ 4.268,69
excl. BTW
excl. BTW
excl. BTW
Niet op voorraad
- Gratis verzending
- Gratis retourneren
- Op werkdagen voor 17:00 besteld, dezelfde dag verzonden
Omschrijving
HPE Intel Xeon-Gold 6530 2.1GHz 32-core 270W Kit for Cray XD processor 2,1 GHz 160 MB L3
Intel Xeon-Gold 6530 2.1GHz 32-core 270W Processor Kit for HPE Cray XD |P70083-B21
Specificaties
Algemeen
| Merk | HPE |
|---|
Geheugen
| Klokgeheugen-snelheden ondersteund door processor | 4800 MHz |
|---|
Processor
| Processormodel | 6530 |
|---|---|
| Processorfamilie | Intel® Xeon® Gold |
| Aantal processorkernen | 32 |
| Processor cache | 160 MB |
| Thermal Design Power (TDP) | 270 W |
| Processor cache type | L3 |
| Basisfrequentie processor | 2,1 GHz |
Gewicht en omvang
| Gewicht | 680 g |
|---|---|
| Hoogte | 287,3 mm |
| Breedte | 36,6 mm |
| Diepte | 222,3 mm |
HPE Intel Xeon-Gold 6530 2.1GHz 32-core 270W Kit for Cray XD processor 2,1 GHz 160 MB L3
€ 4.268,69
excl. BTW
excl. BTW
excl. BTW