HPE Intel Xeon-Gold 6433N 2.0GHz 32-core 205W for processor 2 GHz 60 MB L3
Artikelnummer:
P66235-B21
€ 8.623,65
excl. BTW
excl. BTW
excl. BTW
Niet op voorraad
- Gratis verzending
- Gratis retourneren
- Op werkdagen voor 17:00 besteld, dezelfde dag verzonden
Omschrijving
HPE Intel Xeon-Gold 6433N 2.0GHz 32-core 205W for processor 2 GHz 60 MB L3
Intel Xeon-Gold 6433N 2.0Ghz 32-Core 205W Processor For |P66235-B21
Specificaties
Algemeen
| Merk | HPE |
|---|
Geheugen
| Klokgeheugen-snelheden ondersteund door processor | 4400 MHz |
|---|
Processor
| Processormodel | 6433N |
|---|---|
| Processorfamilie | Intel® Xeon® Gold |
| Aantal processorkernen | 32 |
| Processor cache | 60 MB |
| Thermal Design Power (TDP) | 205 W |
| Processor cache type | L3 |
| Basisfrequentie processor | 2 GHz |
Gewicht en omvang
| Gewicht | 680 g |
|---|---|
| Hoogte | 287,3 mm |
| Breedte | 36,6 mm |
| Diepte | 222,3 mm |
HPE Intel Xeon-Gold 6433N 2.0GHz 32-core 205W for processor 2 GHz 60 MB L3
€ 8.623,65
excl. BTW
excl. BTW
excl. BTW