HPE Intel Xeon-Gold 6423N 2.0GHz 28-core 195W for processor 2 GHz 52,5 MB L3
Artikelnummer:
P66239-B21
€ 6.725,25
excl. BTW
excl. BTW
excl. BTW
Niet op voorraad
- Gratis verzending
- Gratis retourneren
- Op werkdagen voor 17:00 besteld, dezelfde dag verzonden
Omschrijving
HPE Intel Xeon-Gold 6423N 2.0GHz 28-core 195W for processor 2 GHz 52,5 MB L3
Intel Xeon-Gold 6423N 2.0Ghz 28-Core 195W Processor For |P66239-B21
Specificaties
Algemeen
| Merk | HPE |
|---|
Geheugen
| Klokgeheugen-snelheden ondersteund door processor | 4400 MHz |
|---|
Processor
| Processormodel | 6423N |
|---|---|
| Processorfamilie | Intel® Xeon® Gold |
| Aantal processorkernen | 28 |
| Processor cache | 52,5 MB |
| Thermal Design Power (TDP) | 195 W |
| Processor cache type | L3 |
| Basisfrequentie processor | 2 GHz |
Gewicht en omvang
| Gewicht | 680 g |
|---|---|
| Hoogte | 287,3 mm |
| Breedte | 36,6 mm |
| Diepte | 222,3 mm |
HPE Intel Xeon-Gold 6423N 2.0GHz 28-core 195W for processor 2 GHz 52,5 MB L3
€ 6.725,25
excl. BTW
excl. BTW
excl. BTW