HPE Intel Xeon-Gold 6403N 1.9GHz 24-core 185W for processor 1,9 GHz 45 MB L3
Artikelnummer:
P66243-B21
€ 5.589,15
excl. BTW
excl. BTW
excl. BTW
Niet op voorraad
- Gratis verzending
- Gratis retourneren
- Op werkdagen voor 17:00 besteld, dezelfde dag verzonden
Omschrijving
HPE Intel Xeon-Gold 6403N 1.9GHz 24-core 185W for processor 1,9 GHz 45 MB L3
Intel Xeon-Gold 6403N 1.9Ghz 24-Core 185W Processor For |P66243-B21
Specificaties
Algemeen
| Merk | HPE |
|---|
Geheugen
| Klokgeheugen-snelheden ondersteund door processor | 4000 MHz |
|---|
Processor
| Processormodel | 6403N |
|---|---|
| Processorfamilie | Intel® Xeon® Gold |
| Aantal processorkernen | 24 |
| Processor cache | 45 MB |
| Thermal Design Power (TDP) | 185 W |
| Processor cache type | L3 |
| Basisfrequentie processor | 1,9 GHz |
Gewicht en omvang
| Gewicht | 680 g |
|---|---|
| Hoogte | 287,3 mm |
| Breedte | 36,6 mm |
| Diepte | 222,3 mm |
HPE Intel Xeon-Gold 6403N 1.9GHz 24-core 185W for processor 1,9 GHz 45 MB L3
€ 5.589,15
excl. BTW
excl. BTW
excl. BTW