HPE Intel Xeon-Gold 6250L processor 3,9 GHz 35,75 MB Lade
Artikelnummer:
P28252-B21
€ 10.897,44
excl. BTW
excl. BTW
excl. BTW
Niet op voorraad
- Gratis verzending
- Gratis retourneren
- Op werkdagen voor 17:00 besteld, dezelfde dag verzonden
Omschrijving
HPE Intel Xeon-Gold 6250L processor 3,9 GHz 35,75 MB Lade
Intel Xeon-G 6250L Kit for ML350 G10 |P28252-B21
Specificaties
Algemeen
| Merk | HPE |
|---|
Kenmerken
| PCI Express slots versie | 3.0 |
|---|---|
| Schaalbaarheid | S4S |
| Maximaal aantal PCI Express-lijnen | 48 |
| Marktsegment | Server |
Logistieke gegevens
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85423119 |
|---|
Processor
| Type verpakking | Lade |
|---|---|
| Systeembus | 10,4 GT/s |
| Processormodel | 6250L |
| Processor lithografie | 14 nm |
| Processorfamilie | Intel® Xeon® Gold |
| Processor socket | LGA 3647 (Socket P) |
| Aantal processorkernen | 8 |
| Processor aantal threads | 16 |
| Processor operating modes | 64-bit |
| Maximale turbofrequentie van processor | 4,5 GHz |
| Component voor | Server/werkplaats |
| Processor cache | 35,75 MB |
| Thermal Design Power (TDP) | 185 W |
| Codenaam processor | Cascade Lake |
| Basisfrequentie processor | 3,9 GHz |
| Processorgeneratie | 2e generatie Intel® Xeon® schaalbaar |
Geheugen
| Geheugen kanaal | Zeskanaals |
|---|---|
| Maximaal intern geheugen ondersteund door processor | 4,61 TB |
| Geheugentypen ondersteund door processor | DDR4-SDRAM |
| Klokgeheugen-snelheden ondersteund door processor | 2933 MHz |
HPE Intel Xeon-Gold 6250L processor 3,9 GHz 35,75 MB Lade
€ 10.897,44
excl. BTW
excl. BTW
excl. BTW