HPE Intel Xeon-Gold 6244 (3.6GHz/8-core/150W) Kit for ProLiant DL360 Gen10 processor 3,6 GHz 24,75 MB L3
Artikelnummer:
P02634-B21
€ 5.130,93
excl. BTW
excl. BTW
excl. BTW
Niet op voorraad
- Gratis verzending
- Gratis retourneren
- Op werkdagen voor 17:00 besteld, dezelfde dag verzonden
Omschrijving
HPE Intel Xeon-Gold 6244 (3.6GHz/8-core/150W) Kit for ProLiant DL360 Gen10 processor 3,6 GHz 24,75 MB L3
DL360 Gen10 Xeon-G 6244 Kit |P02634-B21
Specificaties
Algemeen
| Merk | HPE |
|---|
Kenmerken
| Ondersteunde instructie sets | AVX-512 |
|---|---|
| PCI Express slots versie | 3.0 |
| Execute Disable Bit | Ja |
| Schaalbaarheid | 4S |
| Maximaal aantal PCI Express-lijnen | 48 |
Overige specificaties
| Compatibiliteit | DL360 GEN10 |
|---|
Processor speciale functies
| Intel® Hyper Threading Technology (Intel® HT Technology) | Ja |
|---|---|
| Intel® Turbo Boost Technology | 2.0 |
| Intel® AES New Instructions (Intel® AES-NI) | Ja |
| Enhanced Intel SpeedStep Technology | Ja |
| Intel® Trusted Execution Technology | Ja |
| Intel® VT-x with Extended Page Tables (EPT) | Ja |
| Intel® TSX-NI | Ja |
| Intel® 64 | Ja |
| Intel® Virtualization Technology for Directed I/O (VT-d) | Ja |
| Intel® Virtualization Technology (VT-x) | Ja |
| Intel® Speed Shift-technologie | Ja |
| AVX-512 Fused Multiply-Add (FMA) eenheden | 1 |
Processor
| Processormodel | 6244 |
|---|---|
| Processor lithografie | 14 nm |
| Processorfamilie | Intel® Xeon® Gold |
| Processor socket | LGA 3647 |
| Stepping | B1 |
| Aantal processorkernen | 8 |
| Processor aantal threads | 16 |
| Processor operating modes | 64-bit |
| Maximale turbofrequentie van processor | 4,4 GHz |
| Component voor | Server/werkplaats |
| Processor cache | 25 MB |
| Bus type | UPI |
| Thermal Design Power (TDP) | 150 W |
| Codenaam processor | Cascade Lake |
| Processor cache type | L3 |
| Processorserie | Intel Xeon Gold 6000 Series |
Eisen aan de omgeving
| Tcase | 74 °C |
|---|
Geheugen
| Maximaal intern geheugen ondersteund door processor | 1000 GB |
|---|---|
| Geheugentypen ondersteund door processor | DDR4-SDRAM |
| Klokgeheugen-snelheden ondersteund door processor | 2933 MHz |
Technische details
| Mode-based Execute Control (MBE) versie | Y |
|---|---|
| Aantal UPI-koppelingen | 3 |
| Intel® Volume Management Device (VMD) versie | Y |
HPE Intel Xeon-Gold 6244 (3.6GHz/8-core/150W) Kit for ProLiant DL360 Gen10 processor 3,6 GHz 24,75 MB L3
€ 5.130,93
excl. BTW
excl. BTW
excl. BTW