HPE Intel Xeon-Gold 6238R (2.2GHz/28-core/165W) Kit for ProLiant DL360 Gen10 processor 2,2 GHz 38,5 MB L3 Tray
Artikelnummer:
P24483-B21
€ 4.755,85
excl. BTW
excl. BTW
excl. BTW
Niet op voorraad
- Gratis verzending
- Gratis retourneren
- Op werkdagen voor 17:00 besteld, dezelfde dag verzonden
Omschrijving
HPE Intel Xeon-Gold 6238R (2.2GHz/28-core/165W) Kit for ProLiant DL360 Gen10 processor 2,2 GHz 38,5 MB L3 Tray
Intel Xeon-G 6238R Kit for DL360 Gen10 |P24483-B21
Specificaties
Algemeen
| Merk | HPE |
|---|
Kenmerken
| PCI Express slots versie | 3.0 |
|---|---|
| Schaalbaarheid | 2S |
| Maximaal aantal PCI Express-lijnen | 48 |
| Marktsegment | Server |
Logistieke gegevens
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85423119 |
|---|
Processor
| Systeembus | 10,4 GT/s |
|---|---|
| Processormodel | 6238R |
| Processor lithografie | 14 nm |
| Processorfamilie | Intel® Xeon® Gold |
| Processor socket | LGA 3647 (Socket P) |
| Aantal processorkernen | 28 |
| Processor aantal threads | 56 |
| Processor operating modes | 64-bit |
| Maximale turbofrequentie van processor | 4 GHz |
| Component voor | Server/werkplaats |
| Processor cache | 38,5 MB |
| Thermal Design Power (TDP) | 165 W |
| Codenaam processor | Cascade Lake |
| Processor cache type | L3 |
| Basisfrequentie processor | 2,2 GHz |
| Processorgeneratie | 2e generatie Intel® Xeon® schaalbaar |
Geheugen
| ECC | Ja |
|---|---|
| Geheugen kanaal | Zeskanaals |
| Maximaal intern geheugen ondersteund door processor | 1,02 TB |
| Geheugentypen ondersteund door processor | DDR4-SDRAM |
| Klokgeheugen-snelheden ondersteund door processor | 2933 MHz |
HPE Intel Xeon-Gold 6238R (2.2GHz/28-core/165W) Kit for ProLiant DL360 Gen10 processor 2,2 GHz 38,5 MB L3 Tray
€ 4.755,85
excl. BTW
excl. BTW
excl. BTW