HPE Intel Xeon-Gold 5416S 2.0GHz 16-core 150W for processor 2 GHz 30 MB L3
Artikelnummer:
P49653-B21
€ 1.668,45
excl. BTW
excl. BTW
excl. BTW
Niet op voorraad
- Gratis verzending
- Gratis retourneren
- Op werkdagen voor 17:00 besteld, dezelfde dag verzonden
Omschrijving
HPE Intel Xeon-Gold 5416S 2.0GHz 16-core 150W for processor 2 GHz 30 MB L3
INT Xeon-G 5416S CPU for HPE |P49653-B21
Specificaties
Algemeen
| Merk | HPE |
|---|
Kenmerken
| Ondersteunde instructie sets | AMX, AVX, AVX 2.0, AVX-512, SSE4.2 |
|---|---|
| Execute Disable Bit | Ja |
Processor speciale functies
| Intel® Hyper Threading Technology (Intel® HT Technology) | Ja |
|---|---|
| Intel® Turbo Boost Technology | 2.0 |
| Intel® AES New Instructions (Intel® AES-NI) | Ja |
| Intel® Trusted Execution Technology | Ja |
| Intel® VT-x with Extended Page Tables (EPT) | Ja |
| Intel® 64 | Ja |
| Intel® Virtualization Technology for Directed I/O (VT-d) | Ja |
| Intel® Virtualization Technology (VT-x) | Ja |
| Intel® Speed Shift-technologie | Ja |
Processor
| Processormodel | 5416S |
|---|---|
| Processorfamilie | Intel® Xeon® Gold |
| Processor socket | LGA 4677 (Socket E) |
| Aantal processorkernen | 16 |
| Processor aantal threads | 32 |
| Processor operating modes | 64-bit |
| Maximale turbofrequentie van processor | 4 GHz |
| Processor cache | 30 MB |
| Thermal Design Power (TDP) | 150 W |
| Processor cache type | L3 |
| Basisfrequentie processor | 2 GHz |
| Processorgeneratie | Intel Xeon Scalable 4th Gen |
Geheugen
| ECC | Ja |
|---|---|
| Geheugen kanaal | Achtkanaals |
| Maximaal intern geheugen ondersteund door processor | 4 TB |
| Geheugentypen ondersteund door processor | DDR5-SDRAM |
| Klokgeheugen-snelheden ondersteund door processor | 4400 MHz |
Gewicht en omvang
| Gewicht | 680 g |
|---|---|
| Hoogte | 287,3 mm |
| Breedte | 36,6 mm |
| Diepte | 222,3 mm |
HPE Intel Xeon-Gold 5416S 2.0GHz 16-core 150W for processor 2 GHz 30 MB L3
€ 1.668,45
excl. BTW
excl. BTW
excl. BTW