HPE Intel Xeon-Gold 5218R (2.1GHz/20-core/125W) Kit for ProLiant DL380 Gen10 processor 2,1 GHz 27,5 MB L3 Tray
Artikelnummer:
P24466-B21
€ 648,90
excl. BTW
excl. BTW
excl. BTW
Niet op voorraad
- Gratis verzending
- Gratis retourneren
- Op werkdagen voor 17:00 besteld, dezelfde dag verzonden
Omschrijving
HPE Intel Xeon-Gold 5218R (2.1GHz/20-core/125W) Kit for ProLiant DL380 Gen10 processor 2,1 GHz 27,5 MB L3 Tray
DL380 Gen10 Xeon-G 5218R Kit |P24466-B21
Specificaties
Algemeen
| Merk | HPE |
|---|
Kenmerken
| PCI Express slots versie | 3.0 |
|---|---|
| Schaalbaarheid | 2S |
| Maximaal aantal PCI Express-lijnen | 48 |
| Marktsegment | Server |
Gewicht en omvang
| Gewicht | 1,13 kg |
|---|---|
| Hoogte | 169,7 mm |
| Breedte | 174,8 mm |
| Diepte | 285,7 mm |
Processor
| Type verpakking | Lade |
|---|---|
| Systeembus | 10,4 GT/s |
| Processormodel | 5218R |
| Processor lithografie | 14 nm |
| Processorfamilie | Intel® Xeon® Gold |
| Processor socket | LGA 3647 (Socket P) |
| Aantal processorkernen | 20 |
| Processor aantal threads | 40 |
| Processor operating modes | 64-bit |
| Maximale turbofrequentie van processor | 4 GHz |
| Component voor | Server/werkplaats |
| Processor cache | 27,5 MB |
| Thermal Design Power (TDP) | 125 W |
| Codenaam processor | Cascade Lake |
| Processor cache type | L3 |
| Inclusief koeler | Ja |
| Basisfrequentie processor | 2,1 GHz |
| Processorgeneratie | 2e generatie Intel® Xeon® schaalbaar |
Geheugen
| ECC | Ja |
|---|---|
| Geheugen kanaal | Zeskanaals |
| Maximaal intern geheugen ondersteund door processor | 1 TB |
| Geheugentypen ondersteund door processor | DDR4-SDRAM |
| Klokgeheugen-snelheden ondersteund door processor | 2667 MHz |
Logistieke gegevens
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85423119 |
|---|
HPE Intel Xeon-Gold 5218R (2.1GHz/20-core/125W) Kit for ProLiant DL380 Gen10 processor 2,1 GHz 27,5 MB L3 Tray
€ 648,90
excl. BTW
excl. BTW
excl. BTW