HPE Intel Xeon E5-2683 v4 processor 2,1 GHz 40 MB Smart Cache
Artikelnummer:
819851-L21
€ 1.543,50
excl. BTW
excl. BTW
excl. BTW
Niet op voorraad
- Gratis verzending
- Gratis retourneren
- Op werkdagen voor 17:00 besteld, dezelfde dag verzonden
Omschrijving
HPE Intel Xeon E5-2683 v4 processor 2,1 GHz 40 MB Smart Cache
BL460c Gen9 Intel Xeon E5-2683v4 |819851-L21
Specificaties
Algemeen
| Merk | HPE |
|---|
Kenmerken
| Idle States | Ja |
|---|---|
| Thermal Monitoring Technologies | Ja |
| CPU configuratie (max) | 2 |
| Ondersteunde instructie sets | AVX 2.0 |
| PCI Express slots versie | 3.0 |
| Execute Disable Bit | Ja |
| Schaalbaarheid | 2S |
| Maximaal aantal PCI Express-lijnen | 40 |
| Marktsegment | Server |
Overige specificaties
| Compatibiliteit | BL460C GEN9 |
|---|
Processor speciale functies
| Intel® Demand Based Switching | Ja |
|---|---|
| Conflictvrije processor | Ja |
| Intel® Hyper Threading Technology (Intel® HT Technology) | Ja |
| Intel® Turbo Boost Technology | 2.0 |
| Intel® AES New Instructions (Intel® AES-NI) | Ja |
| Enhanced Intel SpeedStep Technology | Ja |
| Intel® Trusted Execution Technology | Ja |
| Intel® VT-x with Extended Page Tables (EPT) | Ja |
| Intel® TSX-NI | Ja |
| Intel® 64 | Ja |
| Intel® Virtualization Technology for Directed I/O (VT-d) | Ja |
| Intel® Virtualization Technology (VT-x) | Ja |
| Intel® vPro™ Platform Eligibility | Ja |
Processor
| Systeembus | 9,6 GT/s |
|---|---|
| aantal QPI links | 2 |
| Geheugenbandbreedte ondersteund door de processor ( max) | 76,8 GB/s |
| Processormodel | E5-2683V4 |
| Processor lithografie | 14 nm |
| Processorfamilie | Intel® Xeon® E5 v4 |
| Processor socket | LGA 2011-v3 |
| Stepping | B0 |
| Aantal processorkernen | 16 |
| Processor aantal threads | 32 |
| Processor operating modes | 64-bit |
| Maximale turbofrequentie van processor | 3 GHz |
| Component voor | Server/werkplaats |
| Processor cache | 40 MB |
| Bus type | QPI |
| Thermal Design Power (TDP) | 120 W |
| Processor cache type | Smart Cache |
| Processorserie | Intel Xeon E5-2600 v4 |
| Basisfrequentie processor | 2,1 GHz |
Eisen aan de omgeving
| Tcase | 84 °C |
|---|
Geheugen
| ECC | Ja |
|---|---|
| Geheugen kanaal | Vierkanaals |
| Maximaal intern geheugen ondersteund door processor | 1,54 TB |
| Geheugentypen ondersteund door processor | DDR4-SDRAM |
| Klokgeheugen-snelheden ondersteund door processor | 1600,1866,2133,2400 MHz |
Logistieke gegevens
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85423119 |
|---|
HPE Intel Xeon E5-2683 v4 processor 2,1 GHz 40 MB Smart Cache
€ 1.543,50
excl. BTW
excl. BTW
excl. BTW