HPE Intel Xeon 6788P 2.0GHz 86-core 350W for processor 2 GHz 336 MB L3
Artikelnummer:
P73838-B21
€ 59.115,00
excl. BTW
excl. BTW
excl. BTW
Niet op voorraad
- Gratis verzending
- Gratis retourneren
- Op werkdagen voor 17:00 besteld, dezelfde dag verzonden
Omschrijving
HPE Intel Xeon 6788P 2.0GHz 86-core 350W for processor 2 GHz 336 MB L3
Intel Xeon 6788P 2.0Ghz 86-Core 350W Processor For |P73838-B21
Specificaties
Algemeen
| Merk | HPE |
|---|
Geheugen
| Klokgeheugen-snelheden ondersteund door processor | 6400 MHz |
|---|
Processor
| Processorfamilie | Intel® Xeon® |
|---|---|
| Aantal processorkernen | 86 |
| Processor cache | 336 MB |
| Thermal Design Power (TDP) | 350 W |
| Processor cache type | L3 |
| Basisfrequentie processor | 2 GHz |
Gewicht en omvang
| Gewicht | 680 g |
|---|---|
| Hoogte | 287,3 mm |
| Breedte | 36,6 mm |
| Diepte | 222,3 mm |
HPE Intel Xeon 6788P 2.0GHz 86-core 350W for processor 2 GHz 336 MB L3
€ 59.115,00
excl. BTW
excl. BTW
excl. BTW