HPE Intel Xeon 6768P 2.4GHz 64-core 330W for processor 2,4 GHz 336 MB L3
Artikelnummer:
P73835-B21
€ 49.781,55
excl. BTW
excl. BTW
excl. BTW
Niet op voorraad
- Gratis verzending
- Gratis retourneren
- Op werkdagen voor 17:00 besteld, dezelfde dag verzonden
Omschrijving
HPE Intel Xeon 6768P 2.4GHz 64-core 330W for processor 2,4 GHz 336 MB L3
Intel Xeon 6768P 2.4Ghz 64-Core 330W Processor For |P73835-B21
Specificaties
Algemeen
| Merk | HPE |
|---|
Geheugen
| Klokgeheugen-snelheden ondersteund door processor | 6400 MHz |
|---|
Processor
| Processorfamilie | Intel® Xeon® |
|---|---|
| Aantal processorkernen | 64 |
| Processor cache | 336 MB |
| Thermal Design Power (TDP) | 330 W |
| Processor cache type | L3 |
| Basisfrequentie processor | 2,4 GHz |
Gewicht en omvang
| Gewicht | 680 g |
|---|---|
| Hoogte | 287,3 mm |
| Breedte | 36,6 mm |
| Diepte | 222,3 mm |
HPE Intel Xeon 6768P 2.4GHz 64-core 330W for processor 2,4 GHz 336 MB L3
€ 49.781,55
excl. BTW
excl. BTW
excl. BTW