HPE Intel Xeon 6766E 1.9GHz 144-core 250W for processor 1,9 GHz 108 MB L3
Artikelnummer:
P71122-B21
€ 12.524,34
excl. BTW
excl. BTW
excl. BTW
Niet op voorraad
- Gratis verzending
- Gratis retourneren
- Op werkdagen voor 17:00 besteld, dezelfde dag verzonden
Omschrijving
HPE Intel Xeon 6766E 1.9GHz 144-core 250W for processor 1,9 GHz 108 MB L3
Intel Xeon 6766E 1.9Ghz 144-Core 250W Processor For |P71122-B21
Specificaties
Algemeen
| Merk | HPE |
|---|
Geheugen
| Klokgeheugen-snelheden ondersteund door processor | 6400 MHz |
|---|
Processor
| Processormodel | 6766E |
|---|---|
| Processorfamilie | Intel® Xeon® |
| Aantal processorkernen | 144 |
| Processor cache | 108 MB |
| Thermal Design Power (TDP) | 250 W |
| Processor cache type | L3 |
| Basisfrequentie processor | 1,9 GHz |
Gewicht en omvang
| Gewicht | 680 g |
|---|---|
| Hoogte | 287,3 mm |
| Breedte | 36,6 mm |
| Diepte | 222,3 mm |
HPE Intel Xeon 6766E 1.9GHz 144-core 250W for processor 1,9 GHz 108 MB L3
€ 12.524,34
excl. BTW
excl. BTW
excl. BTW