HPE Intel Xeon 6756E 1.8GHz 128-core 225W for processor 1,8 GHz 96 MB L3
Artikelnummer:
P71121-B21
€ 12.101,25
excl. BTW
excl. BTW
excl. BTW
Niet op voorraad
- Gratis verzending
- Gratis retourneren
- Op werkdagen voor 17:00 besteld, dezelfde dag verzonden
Omschrijving
HPE Intel Xeon 6756E 1.8GHz 128-core 225W for processor 1,8 GHz 96 MB L3
Intel Xeon 6756E 1.8Ghz 128-Core 225W Processor For |P71121-B21
Specificaties
Algemeen
| Merk | HPE |
|---|
Geheugen
| Klokgeheugen-snelheden ondersteund door processor | 6400 MHz |
|---|
Processor
| Processormodel | 6756E |
|---|---|
| Processorfamilie | Intel® Xeon® |
| Aantal processorkernen | 128 |
| Processor cache | 96 MB |
| Thermal Design Power (TDP) | 225 W |
| Processor cache type | L3 |
| Basisfrequentie processor | 1,8 GHz |
Gewicht en omvang
| Gewicht | 680 g |
|---|---|
| Hoogte | 287,3 mm |
| Breedte | 36,6 mm |
| Diepte | 222,3 mm |
HPE Intel Xeon 6756E 1.8GHz 128-core 225W for processor 1,8 GHz 96 MB L3
€ 12.101,25
excl. BTW
excl. BTW
excl. BTW