HPE Intel Xeon 6748P 2.5GHz 48-core 300W for processor 2,5 GHz 192 MB L3
Artikelnummer:
P74579-B21
€ 33.673,82
excl. BTW
excl. BTW
excl. BTW
Niet op voorraad
- Gratis verzending
- Gratis retourneren
- Op werkdagen voor 17:00 besteld, dezelfde dag verzonden
Omschrijving
HPE Intel Xeon 6748P 2.5GHz 48-core 300W for processor 2,5 GHz 192 MB L3
Intel Xeon 6748P 2.5Ghz 48-Core 300W Processor For |P74579-B21
Specificaties
Algemeen
| Merk | HPE |
|---|
Geheugen
| Klokgeheugen-snelheden ondersteund door processor | 6400 MHz |
|---|
Processor
| Processorfamilie | Intel® Xeon® |
|---|---|
| Aantal processorkernen | 48 |
| Processor cache | 192 MB |
| Thermal Design Power (TDP) | 300 W |
| Processor cache type | L3 |
| Basisfrequentie processor | 2,5 GHz |
Gewicht en omvang
| Gewicht | 680 g |
|---|---|
| Hoogte | 287,3 mm |
| Breedte | 36,6 mm |
| Diepte | 222,3 mm |
HPE Intel Xeon 6748P 2.5GHz 48-core 300W for processor 2,5 GHz 192 MB L3
€ 33.673,82
excl. BTW
excl. BTW
excl. BTW