HPE Gold 6558Q processor 3,2 GHz 60 MB L3 Tray
Artikelnummer:
P67098-B21
€ 16.124,85
excl. BTW
excl. BTW
excl. BTW
Niet op voorraad
- Gratis verzending
- Gratis retourneren
- Op werkdagen voor 17:00 besteld, dezelfde dag verzonden
Omschrijving
HPE Gold 6558Q processor 3,2 GHz 60 MB L3 Tray
Gold 6558Q Processor 3.2 Ghz 60 Mb L3 Tray |P67098-B21
Specificaties
Algemeen
| Merk | HPE |
|---|
Kenmerken
| Ondersteunde instructie sets | AMX, AVX, AVX 2.0, AVX-512, SSE4.2 |
|---|---|
| PCI Express slots versie | 5.0 |
| Execute Disable Bit | Ja |
| Schaalbaarheid | 2S |
| Maximaal aantal PCI Express-lijnen | 80 |
| Marktsegment | Server |
Geheugen
| ECC | Ja |
|---|---|
| Geheugen kanaal | Achtkanaals |
| Maximaal intern geheugen ondersteund door processor | 4 TB |
| Geheugentypen ondersteund door processor | DDR5-SDRAM |
| Klokgeheugen-snelheden ondersteund door processor | 5200 MHz |
Technische details
| Aantal UPI-koppelingen | 3 |
|---|
Processor
| Type verpakking | Lade |
|---|---|
| Processormodel | 6558Q |
| Processorfamilie | Intel® Xeon® Gold |
| Processor socket | LGA 4677 (Socket E) |
| Aantal processorkernen | 32 |
| Processor aantal threads | 64 |
| Processor operating modes | 64-bit |
| Maximale turbofrequentie van processor | 4,1 GHz |
| Processor cache | 60 MB |
| Thermal Design Power (TDP) | 350 W |
| Codenaam processor | Emerald Rapids |
| Processor cache type | L3 |
| Basisfrequentie processor | 3,2 GHz |
| Processorgeneratie | Intel Xeon Scalable 5th Gen |
Eisen aan de omgeving
| Tcase | 66 °C |
|---|
Processor speciale functies
| Intel® Hyper Threading Technology (Intel® HT Technology) | Ja |
|---|---|
| Intel® Turbo Boost Technology | 2.0 |
| Intel® AES New Instructions (Intel® AES-NI) | Ja |
| Intel® Trusted Execution Technology | Ja |
| Intel® VT-x with Extended Page Tables (EPT) | Ja |
| Intel® 64 | Ja |
| Intel® Virtualization Technology for Directed I/O (VT-d) | Ja |
| Intel® Virtualization Technology (VT-x) | Ja |
| Intel® Speed Shift-technologie | Ja |
| AVX-512 Fused Multiply-Add (FMA) eenheden | 2 |
HPE Gold 6558Q processor 3,2 GHz 60 MB L3 Tray
€ 16.124,85
excl. BTW
excl. BTW
excl. BTW