HPE EPYC AMD 7713P 2.0GHz 64-core 225W for processor 2 GHz 256 MB L3
Artikelnummer:
P38720-B21
€ 5.693,31
excl. BTW
excl. BTW
excl. BTW
Niet op voorraad
- Gratis verzending
- Gratis retourneren
- Op werkdagen voor 17:00 besteld, dezelfde dag verzonden
Omschrijving
HPE EPYC AMD 7713P 2.0GHz 64-core 225W for processor 2 GHz 256 MB L3
AMD EPYC 7713P CPU for HPE |P38720-B21
Specificaties
Algemeen
| Merk | HPE |
|---|
Kenmerken
| PCI Express slots versie | 4.0 |
|---|---|
| Maximaal aantal PCI Express-lijnen | 128 |
| Marktsegment | Server |
Gewicht en omvang
| Gewicht | 680 g |
|---|---|
| Hoogte | 31,7 mm |
| Breedte | 193,8 mm |
| Diepte | 279,4 mm |
Processor
| Processormodel | 7713P |
|---|---|
| Processorfamilie | AMD EPYC |
| Processor socket | Socket SP3 |
| Aantal processorkernen | 64 |
| Processor aantal threads | 128 |
| Maximale turbofrequentie van processor | 3,675 GHz |
| Component voor | Server/werkplaats |
| Processor cache | 256 MB |
| Thermal Design Power (TDP) | 225 W |
| Processor cache type | L3 |
| Basisfrequentie processor | 2 GHz |
Geheugen
| Geheugen kanaal | Achtkanaals |
|---|---|
| Geheugentypen ondersteund door processor | DDR4-SDRAM |
| Klokgeheugen-snelheden ondersteund door processor | 3200 MHz |
Logistieke gegevens
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85423119 |
|---|
HPE EPYC AMD 7713P 2.0GHz 64-core 225W for processor 2 GHz 256 MB L3
€ 5.693,31
excl. BTW
excl. BTW
excl. BTW