HPE AMD EPYC 9965 192-core 500W Kit for Cray Supercomputing EX processor 2,25 GHz 384 MB L3
Artikelnummer:
S4X63A
€ 28.571,55
excl. BTW
excl. BTW
excl. BTW
Niet op voorraad
- Gratis verzending
- Gratis retourneren
- Op werkdagen voor 17:00 besteld, dezelfde dag verzonden
Omschrijving
HPE AMD EPYC 9965 192-core 500W Kit for Cray Supercomputing EX processor 2,25 GHz 384 MB L3
Amd Epyc 9965 192-Core 500W Processor Kit For Cray Supercomputing Ex |S4X63A
Specificaties
Algemeen
| Merk | HPE |
|---|
Geheugen
| Klokgeheugen-snelheden ondersteund door processor | 6400 MHz |
|---|
Processor
| Processormodel | 9965 |
|---|---|
| Processorfamilie | AMD EPYC |
| Aantal processorkernen | 192 |
| Processor cache | 384 MB |
| Thermal Design Power (TDP) | 500 W |
| Processor cache type | L3 |
| Basisfrequentie processor | 2,25 GHz |
Gewicht en omvang
| Gewicht | 910 g |
|---|---|
| Hoogte | 144,3 mm |
| Breedte | 190,5 mm |
| Diepte | 285,7 mm |
HPE AMD EPYC 9965 192-core 500W Kit for Cray Supercomputing EX processor 2,25 GHz 384 MB L3
€ 28.571,55
excl. BTW
excl. BTW
excl. BTW