HPE AMD EPYC 9745 2.4GHz 128-core 400W for processor 2,4 GHz 256 MB L3
Artikelnummer:
P72648-B21
€ 23.166,05
excl. BTW
excl. BTW
excl. BTW
Niet op voorraad
- Gratis verzending
- Gratis retourneren
- Op werkdagen voor 17:00 besteld, dezelfde dag verzonden
Omschrijving
HPE AMD EPYC 9745 2.4GHz 128-core 400W for processor 2,4 GHz 256 MB L3
AMD EPYC 9745 2.4GHz 128-core 400W Processor for HPE |P72648-B21
Specificaties
Algemeen
| Merk | HPE |
|---|
Kenmerken
| PCI Express slots versie | 5.0 |
|---|---|
| Maximaal aantal PCI Express-lijnen | 128 |
| Marktsegment | Server |
Gewicht en omvang
| Gewicht | 610 g |
|---|---|
| Hoogte | 12,5 mm |
| Breedte | 76 mm |
| Diepte | 297,4 mm |
Processor
| Processormodel | 9745 |
|---|---|
| Processorfamilie | AMD EPYC |
| Processor socket | Socket SP5 |
| Aantal processorkernen | 128 |
| Processor aantal threads | 256 |
| Processor operating modes | 64-bit |
| Maximale turbofrequentie van processor | 3,7 GHz |
| Processor cache | 256 MB |
| Thermal Design Power (TDP) | 400 W |
| Processor cache type | L3 |
| Basisfrequentie processor | 2,4 GHz |
Geheugen
| Geheugen kanaal | Dodeca-kanaal |
|---|---|
| Geheugentypen ondersteund door processor | DDR5-SDRAM |
| Klokgeheugen-snelheden ondersteund door processor | 6400 MHz |
HPE AMD EPYC 9745 2.4GHz 128-core 400W for processor 2,4 GHz 256 MB L3
€ 23.166,05
excl. BTW
excl. BTW
excl. BTW