HPE AMD EPYC 9655 96-core 400W for Cray EX processor 2,6 GHz 384 MB L3
Artikelnummer:
S4Q51A
€ 24.037,65
excl. BTW
excl. BTW
excl. BTW
Niet op voorraad
- Gratis verzending
- Gratis retourneren
- Op werkdagen voor 17:00 besteld, dezelfde dag verzonden
Omschrijving
HPE AMD EPYC 9655 96-core 400W for Cray EX processor 2,6 GHz 384 MB L3
Amd Epyc 9655 96-Core 400W Processor For Cray Ex |S4Q51A
Specificaties
Algemeen
| Merk | HPE |
|---|
Geheugen
| Klokgeheugen-snelheden ondersteund door processor | 6400 MHz |
|---|
Processor
| Processormodel | 9655 |
|---|---|
| Processorfamilie | AMD EPYC |
| Aantal processorkernen | 96 |
| Processor cache | 384 MB |
| Thermal Design Power (TDP) | 400 W |
| Processor cache type | L3 |
| Basisfrequentie processor | 2,6 GHz |
Gewicht en omvang
| Gewicht | 910 g |
|---|---|
| Hoogte | 144,3 mm |
| Breedte | 190,5 mm |
| Diepte | 285,7 mm |
HPE AMD EPYC 9655 96-core 400W for Cray EX processor 2,6 GHz 384 MB L3
€ 24.037,65
excl. BTW
excl. BTW
excl. BTW