HPE AMD EPYC 9475F 3.65GHz 48-core 360W for processor 3,65 GHz 256 MB L3
Artikelnummer:
P73373-B21
€ 18.171,30
excl. BTW
excl. BTW
excl. BTW
Niet op voorraad
- Gratis verzending
- Gratis retourneren
- Op werkdagen voor 17:00 besteld, dezelfde dag verzonden
Omschrijving
HPE AMD EPYC 9475F 3.65GHz 48-core 360W for processor 3,65 GHz 256 MB L3
Amd Epyc 9475F 3.65Ghz 48-Core 360W Processor For |P73373-B21
Specificaties
Algemeen
| Merk | HPE |
|---|
Geheugen
| Klokgeheugen-snelheden ondersteund door processor | 6400 MHz |
|---|
Processor
| Processormodel | 9475F |
|---|---|
| Processorfamilie | AMD EPYC |
| Aantal processorkernen | 48 |
| Processor cache | 256 MB |
| Thermal Design Power (TDP) | 400 W |
| Processor cache type | L3 |
| Basisfrequentie processor | 3,65 GHz |
Gewicht en omvang
| Gewicht | 610 g |
|---|---|
| Hoogte | 12,5 mm |
| Breedte | 76 mm |
| Diepte | 297,4 mm |
HPE AMD EPYC 9475F 3.65GHz 48-core 360W for processor 3,65 GHz 256 MB L3
€ 18.171,30
excl. BTW
excl. BTW
excl. BTW