HPE AMD EPYC 9374F 3.85GHz 32-core 320W for processor 3,85 GHz 256 MB L3
Artikelnummer:
P53710-B21
€ 8.477,93
excl. BTW
excl. BTW
excl. BTW
Niet op voorraad
- Gratis verzending
- Gratis retourneren
- Op werkdagen voor 17:00 besteld, dezelfde dag verzonden
Omschrijving
HPE AMD EPYC 9374F 3.85GHz 32-core 320W for processor 3,85 GHz 256 MB L3
AMD EPYC 9374F 3.85GHz 32-core 320W Processor for HPE |P53710-B21
Specificaties
Algemeen
| Merk | HPE |
|---|
Geheugen
| Geheugen kanaal | Achtkanaals |
|---|---|
| Geheugentypen ondersteund door processor | DDR4-SDRAM |
| Klokgeheugen-snelheden ondersteund door processor | 4800 MHz |
Processor
| Geheugenbandbreedte ondersteund door de processor ( max) | 460,8 GB/s |
|---|---|
| Processormodel | 9374F |
| Processorfamilie | AMD EPYC |
| Processor socket | Socket SP5 |
| Aantal processorkernen | 32 |
| Processor aantal threads | 64 |
| Processor operating modes | 64-bit |
| Maximale turbofrequentie van processor | 4,3 GHz |
| Processor cache | 256 MB |
| Thermal Design Power (TDP) | 320 W |
| Processor cache type | L3 |
| Basisfrequentie processor | 3,85 GHz |
Gewicht en omvang
| Gewicht | 610 g |
|---|---|
| Hoogte | 12,5 mm |
| Breedte | 76 mm |
| Diepte | 297,4 mm |
HPE AMD EPYC 9374F 3.85GHz 32-core 320W for processor 3,85 GHz 256 MB L3
€ 8.477,93
excl. BTW
excl. BTW
excl. BTW