HPE AMD EPYC 9355P 3.6GHz 32-core 280W for processor 3,55 GHz 256 MB L3
Artikelnummer:
P73372-B21
€ 8.532,30
excl. BTW
excl. BTW
excl. BTW
Niet op voorraad
- Gratis verzending
- Gratis retourneren
- Op werkdagen voor 17:00 besteld, dezelfde dag verzonden
Omschrijving
HPE AMD EPYC 9355P 3.6GHz 32-core 280W for processor 3,55 GHz 256 MB L3
Amd Epyc 9355P 3.6Ghz 32-Core 280W Processor For |P73372-B21
Specificaties
Algemeen
| Merk | HPE |
|---|
Geheugen
| Klokgeheugen-snelheden ondersteund door processor | 6400 MHz |
|---|
Processor
| Processormodel | 9355P |
|---|---|
| Processorfamilie | AMD EPYC |
| Aantal processorkernen | 32 |
| Processor cache | 256 MB |
| Thermal Design Power (TDP) | 280 W |
| Processor cache type | L3 |
| Basisfrequentie processor | 3,55 GHz |
Gewicht en omvang
| Gewicht | 610 g |
|---|---|
| Hoogte | 12,5 mm |
| Breedte | 76 mm |
| Diepte | 297,4 mm |
HPE AMD EPYC 9355P 3.6GHz 32-core 280W for processor 3,55 GHz 256 MB L3
€ 8.532,30
excl. BTW
excl. BTW
excl. BTW