HPE AMD EPYC 9355 3.55GHz 32-core 280W for processor 3,55 GHz 256 MB L3
Artikelnummer:
P72657-B21
€ 8.585,28
excl. BTW
excl. BTW
excl. BTW
Niet op voorraad
- Gratis verzending
- Gratis retourneren
- Op werkdagen voor 17:00 besteld, dezelfde dag verzonden
Omschrijving
HPE AMD EPYC 9355 3.55GHz 32-core 280W for processor 3,55 GHz 256 MB L3
Amd Epyc 9355 Processor 3.55 Ghz 256 Mb L3 |P72657-B21
Specificaties
Algemeen
| Merk | HPE |
|---|
Kenmerken
| PCI Express slots versie | 5.0 |
|---|---|
| Maximaal aantal PCI Express-lijnen | 128 |
| Marktsegment | Server |
Gewicht en omvang
| Gewicht | 610 g |
|---|---|
| Hoogte | 12,5 mm |
| Breedte | 76 mm |
| Diepte | 297,4 mm |
Processor
| Processormodel | 9355 |
|---|---|
| Processorfamilie | AMD EPYC |
| Processor socket | Socket SP5 |
| Aantal processorkernen | 32 |
| Processor aantal threads | 64 |
| Processor operating modes | 64-bit |
| Maximale turbofrequentie van processor | 4,4 GHz |
| Processor cache | 256 MB |
| Thermal Design Power (TDP) | 280 W |
| Processor cache type | L3 |
| Basisfrequentie processor | 3,55 GHz |
Geheugen
| Geheugen kanaal | Dodeca-kanaal |
|---|---|
| Geheugentypen ondersteund door processor | DDR5-SDRAM |
| Klokgeheugen-snelheden ondersteund door processor | 6400 MHz |
HPE AMD EPYC 9355 3.55GHz 32-core 280W for processor 3,55 GHz 256 MB L3
€ 8.585,28
excl. BTW
excl. BTW
excl. BTW