HPE AMD EPYC 9224 2.5GHz 24-core 200W for processor 2,5 GHz 64 MB L3
Artikelnummer:
P58540-B21
€ 1.766,25
excl. BTW
excl. BTW
excl. BTW
Niet op voorraad
- Gratis verzending
- Gratis retourneren
- Op werkdagen voor 17:00 besteld, dezelfde dag verzonden
Omschrijving
HPE AMD EPYC 9224 2.5GHz 24-core 200W for processor 2,5 GHz 64 MB L3
AMD EPYC 9224 CPU for HPE |P58540-B21
Specificaties
Algemeen
| Merk | HPE |
|---|
Kenmerken
| PCI Express slots versie | 5.0 |
|---|---|
| Maximaal aantal PCI Express-lijnen | 128 |
| Marktsegment | Server |
Gewicht en omvang
| Gewicht | 610 g |
|---|---|
| Hoogte | 12,5 mm |
| Breedte | 76 mm |
| Diepte | 297,4 mm |
Processor
| Processormodel | 9224 |
|---|---|
| Processorfamilie | AMD EPYC |
| Processor socket | Socket SP5 |
| Aantal processorkernen | 24 |
| Processor aantal threads | 48 |
| Maximale turbofrequentie van processor | 3,7 GHz |
| Processor cache | 64 MB |
| Thermal Design Power (TDP) | 200 W |
| Processor cache type | L3 |
| Basisfrequentie processor | 2,5 GHz |
Geheugen
| Geheugen kanaal | Dodeca-kanaal |
|---|---|
| Geheugentypen ondersteund door processor | DDR5-SDRAM |
| Klokgeheugen-snelheden ondersteund door processor | 4800 MHz |
HPE AMD EPYC 9224 2.5GHz 24-core 200W for processor 2,5 GHz 64 MB L3
€ 1.766,25
excl. BTW
excl. BTW
excl. BTW