HPE AMD EPYC 9124 processor 3 GHz 64 MB L3
Artikelnummer:
P56098-B21
€ 2.270,13
excl. BTW
excl. BTW
excl. BTW
Niet op voorraad
- Gratis verzending
- Gratis retourneren
- Op werkdagen voor 17:00 besteld, dezelfde dag verzonden
Omschrijving
HPE AMD EPYC 9124 processor 3 GHz 64 MB L3
AMD EPYC 9124 3.0GHz 16-core 200W Processor for HPE OEM |P56098-B21
Specificaties
Algemeen
| Merk | HPE |
|---|
Kenmerken
| PCI Express slots versie | 5.0 |
|---|---|
| Maximaal aantal PCI Express-lijnen | 128 |
| Marktsegment | Server |
Processor
| Processormodel | 9124 |
|---|---|
| Processorfamilie | AMD EPYC |
| Processor socket | Socket SP5 |
| Aantal processorkernen | 16 |
| Processor aantal threads | 32 |
| Processor operating modes | 64-bit |
| Maximale turbofrequentie van processor | 3,7 GHz |
| Processor cache | 64 MB |
| Thermal Design Power (TDP) | 200 W |
| Processor cache type | L3 |
| Processorserie | AMD EPYC 9004 Series for Server |
| Basisfrequentie processor | 3 GHz |
Geheugen
| Geheugen kanaal | Dodeca-kanaal |
|---|---|
| Geheugentypen ondersteund door processor | DDR5-SDRAM |
| Klokgeheugen-snelheden ondersteund door processor | 4800 MHz |
HPE AMD EPYC 9124 processor 3 GHz 64 MB L3
€ 2.270,13
excl. BTW
excl. BTW
excl. BTW