HPE AMD EPYC 7713 2.0GHz 64-core 225W for processor 2 GHz 256 MB L3
Artikelnummer:
P38693-B21
€ 8.588,48
excl. BTW
excl. BTW
excl. BTW
Niet op voorraad
- Gratis verzending
- Gratis retourneren
- Op werkdagen voor 17:00 besteld, dezelfde dag verzonden
Omschrijving
HPE AMD EPYC 7713 2.0GHz 64-core 225W for processor 2 GHz 256 MB L3
AMD EPYC 7713 CPU FOR HPE |P38693-B21
Specificaties
Algemeen
| Merk | HPE |
|---|
Geheugen
| Geheugen kanaal | Achtkanaals |
|---|---|
| Geheugentypen ondersteund door processor | DDR4-SDRAM |
| Klokgeheugen-snelheden ondersteund door processor | 3200 MHz |
Processor
| Geheugenbandbreedte ondersteund door de processor ( max) | 204,8 GB/s |
|---|---|
| Processormodel | 7713P |
| Processor lithografie | 7 nm |
| Processorfamilie | AMD EPYC |
| Processor socket | Socket SP3 |
| Aantal processorkernen | 64 |
| Processor aantal threads | 128 |
| Processor operating modes | 64-bit |
| Maximale turbofrequentie van processor | 3,675 GHz |
| Processor cache | 256 MB |
| Thermal Design Power (TDP) | 225 W |
| Processor cache type | L3 |
| Basisfrequentie processor | 2 GHz |
HPE AMD EPYC 7713 2.0GHz 64-core 225W for processor 2 GHz 256 MB L3
€ 8.588,48
excl. BTW
excl. BTW
excl. BTW