HPE AMD EPYC 7663 2.0GHz 56-core 240W for processor 2 GHz 256 MB L3 Tray
Artikelnummer:
P38690-B21
€ 7.952,33
excl. BTW
excl. BTW
excl. BTW
Niet op voorraad
- Gratis verzending
- Gratis retourneren
- Op werkdagen voor 17:00 besteld, dezelfde dag verzonden
Omschrijving
HPE AMD EPYC 7663 2.0GHz 56-core 240W for processor 2 GHz 256 MB L3 Tray
AMD EPYC 7663 CPU for HPE |P38690-B21
Specificaties
Algemeen
| Merk | HPE |
|---|
Kenmerken
| PCI Express slots versie | 4.0 |
|---|---|
| Maximaal aantal PCI Express-lijnen | 128 |
| Marktsegment | Server |
Logistieke gegevens
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85423119 |
|---|
Processor
| Processormodel | 7663 |
|---|---|
| Processorfamilie | AMD EPYC |
| Processor socket | Socket SP3 |
| Aantal processorkernen | 56 |
| Processor aantal threads | 112 |
| Processor operating modes | 64-bit |
| Maximale turbofrequentie van processor | 3,5 GHz |
| Component voor | Server/werkplaats |
| Thermal Design Power (TDP) | 240 W |
| Processor cache type | L3 |
| Basisfrequentie processor | 2 GHz |
Geheugen
| Geheugen kanaal | Achtkanaals |
|---|---|
| Geheugentypen ondersteund door processor | DDR4-SDRAM |
| Klokgeheugen-snelheden ondersteund door processor | 3200 MHz |
HPE AMD EPYC 7663 2.0GHz 56-core 240W for processor 2 GHz 256 MB L3 Tray
€ 7.952,33
excl. BTW
excl. BTW
excl. BTW