HPE AMD EPYC 7573X 2.8GHz 32-core 280W for processor 2,8 GHz 768 MB L3
Artikelnummer:
P46921-B21
€ 10.905,05
excl. BTW
excl. BTW
excl. BTW
Niet op voorraad
- Gratis verzending
- Gratis retourneren
- Op werkdagen voor 17:00 besteld, dezelfde dag verzonden
Omschrijving
HPE AMD EPYC 7573X 2.8GHz 32-core 280W for processor 2,8 GHz 768 MB L3
AMD EPYC 7573X - 2.8 GHz - 32-kern - 64 threads - 768 MB cache - Socket SP3 - voor ProLiant DL325 Gen10, DL385 Gen10 |P46921-B21
Specificaties
Algemeen
| Merk | HPE |
|---|
Geheugen
| Geheugen kanaal | Achtkanaals |
|---|---|
| Geheugentypen ondersteund door processor | DDR4-SDRAM |
| Klokgeheugen-snelheden ondersteund door processor | 3200 MHz |
Processor
| Geheugenbandbreedte ondersteund door de processor ( max) | 204,8 GB/s |
|---|---|
| Processormodel | 7573X |
| Processorfamilie | AMD EPYC |
| Processor socket | Socket SP3 |
| Aantal processorkernen | 32 |
| Processor aantal threads | 64 |
| Processor operating modes | 64-bit |
| Maximale turbofrequentie van processor | 3,6 GHz |
| Processor cache | 768 MB |
| Thermal Design Power (TDP) | 280 W |
| Processor cache type | L3 |
| Basisfrequentie processor | 2,8 GHz |
HPE AMD EPYC 7573X 2.8GHz 32-core 280W for processor 2,8 GHz 768 MB L3
€ 10.905,05
excl. BTW
excl. BTW
excl. BTW