HPE AMD EPYC 7543P 2.8GHz 32-core 225W for processor 2,8 GHz 256 MB L3
Artikelnummer:
P38717-B21
€ 3.261,20
excl. BTW
excl. BTW
excl. BTW
Niet op voorraad
- Gratis verzending
- Gratis retourneren
- Op werkdagen voor 17:00 besteld, dezelfde dag verzonden
Omschrijving
HPE AMD EPYC 7543P 2.8GHz 32-core 225W for processor 2,8 GHz 256 MB L3
AMD EPYC 7543P processor 2.8 GHz 256 MB L3 |P38717-B21
Specificaties
Algemeen
| Merk | HPE |
|---|
Geheugen
| Geheugen kanaal | Achtkanaals |
|---|---|
| Geheugentypen ondersteund door processor | DDR4-SDRAM |
| Klokgeheugen-snelheden ondersteund door processor | 3200 MHz |
Processor
| Geheugenbandbreedte ondersteund door de processor ( max) | 204,8 GB/s |
|---|---|
| Processormodel | 7543P |
| Processor lithografie | 7 nm |
| Processorfamilie | AMD EPYC |
| Processor socket | Socket SP3 |
| Aantal processorkernen | 32 |
| Processor aantal threads | 64 |
| Processor operating modes | 64-bit |
| Maximale turbofrequentie van processor | 3,7 GHz |
| Processor cache | 256 MB |
| Thermal Design Power (TDP) | 225 W |
| Processor cache type | L3 |
| Basisfrequentie processor | 2,8 GHz |
Gewicht en omvang
| Gewicht | 680 g |
|---|---|
| Hoogte | 31,7 mm |
| Breedte | 193,8 mm |
| Diepte | 279,4 mm |
HPE AMD EPYC 7543P 2.8GHz 32-core 225W for processor 2,8 GHz 256 MB L3
€ 3.261,20
excl. BTW
excl. BTW
excl. BTW