HPE AMD EPYC 7543 2.8GHz 32-core 225W for processor 2,8 GHz 256 MB L3 Tray
Artikelnummer:
P38687-B21
€ 3.261,20
excl. BTW
excl. BTW
excl. BTW
Niet op voorraad
- Gratis verzending
- Gratis retourneren
- Op werkdagen voor 17:00 besteld, dezelfde dag verzonden
Omschrijving
HPE AMD EPYC 7543 2.8GHz 32-core 225W for processor 2,8 GHz 256 MB L3 Tray
AMD EPYC 7543 CPU FOR HPE AMD EPYC 7543, AMD EPYC, Socket SP3, Server/workstation, AMD, 2.8 GHz, 64-bit |P38687-B21
Specificaties
Algemeen
| Merk | HPE |
|---|
Kenmerken
| PCI Express slots versie | 4.0 |
|---|---|
| Maximaal aantal PCI Express-lijnen | 128 |
| Marktsegment | Server |
Processor
| Processormodel | 7543 |
|---|---|
| Processorfamilie | AMD EPYC |
| Processor socket | Socket SP3 |
| Aantal processorkernen | 32 |
| Processor aantal threads | 64 |
| Processor operating modes | 64-bit |
| Maximale turbofrequentie van processor | 3,7 GHz |
| Component voor | Server/werkplaats |
| Processor cache | 256 MB |
| Thermal Design Power (TDP) | 225 W |
| Processor cache type | L3 |
| Basisfrequentie processor | 2,8 GHz |
Geheugen
| Geheugen kanaal | Achtkanaals |
|---|---|
| Geheugentypen ondersteund door processor | DDR4-SDRAM |
| Klokgeheugen-snelheden ondersteund door processor | 3200 MHz |
HPE AMD EPYC 7543 2.8GHz 32-core 225W for processor 2,8 GHz 256 MB L3 Tray
€ 3.261,20
excl. BTW
excl. BTW
excl. BTW