HPE AMD EPYC 7513 2.6GHz 32-core 200W for processor 2,6 GHz 128 MB L3 Tray
Artikelnummer:
P38684-B21
€ 3.421,06
excl. BTW
excl. BTW
excl. BTW
Niet op voorraad
- Gratis verzending
- Gratis retourneren
- Op werkdagen voor 17:00 besteld, dezelfde dag verzonden
Omschrijving
HPE AMD EPYC 7513 2.6GHz 32-core 200W for processor 2,6 GHz 128 MB L3 Tray
Amd Epyc 7513 Processor 2.6 Ghz 128 Mb L3 |P38684-B21
Specificaties
Algemeen
| Merk | HPE |
|---|
Kenmerken
| PCI Express slots versie | 4.0 |
|---|---|
| Maximaal aantal PCI Express-lijnen | 128 |
Gewicht en omvang
| Gewicht | 680 g |
|---|---|
| Hoogte | 31,7 mm |
| Breedte | 193,8 mm |
| Diepte | 279,4 mm |
Processor
| Type verpakking | Lade |
|---|---|
| Processormodel | 7513 |
| Processorfamilie | AMD EPYC |
| Processor socket | Socket SP3 |
| Aantal processorkernen | 32 |
| Processor aantal threads | 64 |
| Processor operating modes | 64-bit |
| Processor cache | 128 MB |
| Thermal Design Power (TDP) | 200 W |
| Processor cache type | L3 |
| Basisfrequentie processor | 2,6 GHz |
Geheugen
| Geheugen kanaal | Achtkanaals |
|---|---|
| Geheugentypen ondersteund door processor | DDR4-SDRAM |
| Klokgeheugen-snelheden ondersteund door processor | 3200 MHz |
Logistieke gegevens
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85423119 |
|---|
HPE AMD EPYC 7513 2.6GHz 32-core 200W for processor 2,6 GHz 128 MB L3 Tray
€ 3.421,06
excl. BTW
excl. BTW
excl. BTW