HPE AMD EPYC 7443 2.85GHz 24-core 200W for processor 2,85 GHz 128 MB L3 Tray
Artikelnummer:
P38681-B21
€ 2.673,56
excl. BTW
excl. BTW
excl. BTW
Niet op voorraad
- Gratis verzending
- Gratis retourneren
- Op werkdagen voor 17:00 besteld, dezelfde dag verzonden
Omschrijving
HPE AMD EPYC 7443 2.85GHz 24-core 200W for processor 2,85 GHz 128 MB L3 Tray
AMD EPYC 7443 CPU FOR HPE STOCK AMD EPYC 7443, AMD EPYC, Socket SP3, AMD, 2.85 GHz, 64-bit, Server/workstation |P38681-B21
Specificaties
Algemeen
| Merk | HPE |
|---|
Kenmerken
| PCI Express slots versie | 4.0 |
|---|---|
| Maximaal aantal PCI Express-lijnen | 128 |
| Marktsegment | Server |
Gewicht en omvang
| Gewicht | 680 g |
|---|---|
| Hoogte | 31,7 mm |
| Breedte | 193,8 mm |
| Diepte | 279,4 mm |
Processor
| Type verpakking | Lade |
|---|---|
| Processormodel | 7443 |
| Processorfamilie | AMD EPYC |
| Processor socket | Socket SP3 |
| Aantal processorkernen | 24 |
| Processor aantal threads | 48 |
| Processor operating modes | 64-bit |
| Maximale turbofrequentie van processor | 4 GHz |
| Component voor | Server/werkplaats |
| Processor cache | 128 MB |
| Thermal Design Power (TDP) | 200 W |
| Processor cache type | L3 |
| Basisfrequentie processor | 2,85 GHz |
Geheugen
| Geheugen kanaal | Achtkanaals |
|---|---|
| Geheugentypen ondersteund door processor | DDR4-SDRAM |
| Klokgeheugen-snelheden ondersteund door processor | 3200 MHz |
Logistieke gegevens
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85423119 |
|---|
HPE AMD EPYC 7443 2.85GHz 24-core 200W for processor 2,85 GHz 128 MB L3 Tray
€ 2.673,56
excl. BTW
excl. BTW
excl. BTW