HPE AMD EPYC 7343 3.2GHz 16-core 190W for processor 3,2 GHz 128 MB L3
Artikelnummer:
P38672-B21
€ 2.415,80
excl. BTW
excl. BTW
excl. BTW
Niet op voorraad
- Gratis verzending
- Gratis retourneren
- Op werkdagen voor 17:00 besteld, dezelfde dag verzonden
Omschrijving
HPE AMD EPYC 7343 3.2GHz 16-core 190W for processor 3,2 GHz 128 MB L3
AMD EPYC 7343 CPU for HPE |P38672-B21
Specificaties
Algemeen
| Merk | HPE |
|---|
Geheugen
| Geheugen kanaal | Achtkanaals |
|---|---|
| Geheugentypen ondersteund door processor | DDR4-SDRAM |
| Klokgeheugen-snelheden ondersteund door processor | 3200 MHz |
Processor
| Geheugenbandbreedte ondersteund door de processor ( max) | 204,8 GB/s |
|---|---|
| Processormodel | 7343 |
| Processorfamilie | AMD EPYC |
| Processor socket | Socket SP3 |
| Aantal processorkernen | 16 |
| Processor aantal threads | 32 |
| Processor operating modes | 64-bit |
| Maximale turbofrequentie van processor | 3,9 GHz |
| Processor cache | 128 MB |
| Thermal Design Power (TDP) | 190 W |
| Processor cache type | L3 |
| Basisfrequentie processor | 3,2 GHz |
HPE AMD EPYC 7343 3.2GHz 16-core 190W for processor 3,2 GHz 128 MB L3
€ 2.415,80
excl. BTW
excl. BTW
excl. BTW