HPE AMD EPYC 7313 3.0GHz 16-core 155W for processor 3 GHz 128 MB L3 Tray
Artikelnummer:
P38669-B21
€ 1.681,35
excl. BTW
excl. BTW
excl. BTW
Niet op voorraad
- Gratis verzending
- Gratis retourneren
- Op werkdagen voor 17:00 besteld, dezelfde dag verzonden
Omschrijving
HPE AMD EPYC 7313 3.0GHz 16-core 155W for processor 3 GHz 128 MB L3 Tray
AMD EPYC 7313 CPU for HPE |P38669-B21
Specificaties
Algemeen
| Merk | HPE |
|---|
Kenmerken
| PCI Express slots versie | 4.0 |
|---|---|
| Maximaal aantal PCI Express-lijnen | 128 |
| Marktsegment | Server |
Gewicht en omvang
| Gewicht | 680 g |
|---|---|
| Hoogte | 12,4 mm |
| Breedte | 76,2 mm |
| Diepte | 297,4 mm |
Processor
| Type verpakking | Lade |
|---|---|
| Processormodel | 7313 |
| Processorfamilie | AMD EPYC |
| Processor socket | Socket SP3 |
| Aantal processorkernen | 16 |
| Processor aantal threads | 128 |
| Processor operating modes | 32-bit |
| Maximale turbofrequentie van processor | 3,7 GHz |
| Component voor | Server/werkplaats |
| Processor cache | 128 MB |
| Thermal Design Power (TDP) | 155 W |
| Processor cache type | L3 |
| Basisfrequentie processor | 3 GHz |
Geheugen
| Geheugen kanaal | Achtkanaals |
|---|---|
| Geheugentypen ondersteund door processor | DDR4-SDRAM |
| Klokgeheugen-snelheden ondersteund door processor | 3200 MHz |
Logistieke gegevens
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85423119 |
|---|
HPE AMD EPYC 7313 3.0GHz 16-core 155W for processor 3 GHz 128 MB L3 Tray
€ 1.681,35
excl. BTW
excl. BTW
excl. BTW