HPE AMD EPYC 7252 3.1GHz 1P8C CPU for DL385 Gen10 Plus v2 processor 3,1 GHz 64 MB L3 Lade
Artikelnummer:
P57790-B21
€ 581,08
excl. BTW
excl. BTW
excl. BTW
Niet op voorraad
- Gratis verzending
- Gratis retourneren
- Op werkdagen voor 17:00 besteld, dezelfde dag verzonden
Omschrijving
HPE AMD EPYC 7252 3.1GHz 1P8C CPU for DL385 Gen10 Plus v2 processor 3,1 GHz 64 MB L3 Lade
AMD EPYC 7252 Kit for DL385 Gen10+ v2 |P57790-B21
Specificaties
Algemeen
| Merk | HPE |
|---|
Kenmerken
| PCI Express slots versie | 4.0 |
|---|---|
| Maximaal aantal PCI Express-lijnen | 128 |
| Marktsegment | Server |
Logistieke gegevens
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85423119 |
|---|
Processor
| Type verpakking | Lade |
|---|---|
| Processormodel | 7252 |
| Processor lithografie | 7 nm |
| Processorfamilie | AMD EPYC |
| Processor socket | Socket SP3 |
| Aantal processorkernen | 8 |
| Processor aantal threads | 16 |
| Processor operating modes | 32-bit |
| Maximale turbofrequentie van processor | 3,2 GHz |
| Component voor | Server/werkplaats |
| Processor cache | 64 MB |
| Thermal Design Power (TDP) | 120 W |
| Processor cache type | L3 |
| Basisfrequentie processor | 3,1 GHz |
Geheugen
| Geheugen kanaal | Achtkanaals |
|---|---|
| Geheugentypen ondersteund door processor | DDR4-SDRAM |
| Klokgeheugen-snelheden ondersteund door processor | 3200 MHz |
HPE AMD EPYC 7252 3.1GHz 1P8C CPU for DL385 Gen10 Plus v2 processor 3,1 GHz 64 MB L3 Lade
€ 581,08
excl. BTW
excl. BTW
excl. BTW