HP Z5000 Bluetooth mouse
Artikelnummer:
E5C13AA#ABB
€ 18,90
excl. BTW
excl. BTW
excl. BTW
Niet op voorraad
- Gratis verzending
- Gratis retourneren
- Op werkdagen voor 17:00 besteld, dezelfde dag verzonden
Omschrijving
HP Z5000 Bluetooth mouseDeze muis biedt Bluetooth® met alle gangbare besturingssysteem, inclusief Windows, Mac, Chrome en Android.[3] De werkelijke batterijlevensduur varieert afhankelijk van het gebruik en de omgevingscondities en neemt af met de tijd en met het gebruik.
Specificaties
Algemeen
| Merk | HP |
|---|
Muis
| Bewegingsdetectietechnologie | Laser |
|---|---|
| Bedoeld voor | Kantoor |
| Scroll | Ja |
| Aanbevolen gebruik | Universeel |
| Aansluiting | Bluetooth |
| Aantal scroll wheels | 1 |
| Scroll richtingen | Verticaal |
| Scroll type | Wiel |
| Soort knoppen | Aanraaktoets |
| Bluetooth-versie | 3.0+HS |
Energie
| Ondersteund aantal accu's/batterijen | 1 |
|---|---|
| Stroombron | Batterijen |
| Service levensduur van batterij | 24 maand(en) |
Verpakking
| Gewicht verpakking | 210 g |
|---|---|
| Diepte verpakking | 140 mm |
| Hoogte verpakking | 47 mm |
| Breedte verpakking | 181 mm |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
Logistieke gegevens
| Land van herkomst | China |
|---|---|
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84716070 |
Design
| Vormfactor | Ambidextrous |
|---|---|
| Kleur van het product | Wit |
| HP-segment | Thuis |
Ergonomie
| Aan/uitschakelaar | Ja |
|---|
Gewicht en omvang
| Gewicht | 44 g |
|---|---|
| Hoogte | 25 mm |
| Breedte | 101,8 mm |
| Diepte | 64,6 mm |
Inhoud van de verpakking
| Batterijen inbegrepen | Ja |
|---|---|
| Gebruiksaanwijzing | Ja |
HP Z5000 Bluetooth mouse
€ 18,90
excl. BTW
excl. BTW
excl. BTW