HP Z2 Mini Remote System Controller interface cards/adapter
Artikelnummer:
7K6E4AA
€ 686,30
excl. BTW
excl. BTW
excl. BTW
Niet op voorraad
- Gratis verzending
- Gratis retourneren
- Op werkdagen voor 17:00 besteld, dezelfde dag verzonden
Omschrijving
HP Z2 Mini Remote System Controller interface cards/adapter
Complete Out of Band Remote Workstation Management
This remote out-of-band management solution gives you the power to monitor and manage a workstation fleet without compromising control, all from a single interface. Quick-to-deploy, scalable, and with strong security— now you can provide support and maintenance from anywhere.[1][1] Internettoegang vereist.
This remote out-of-band management solution gives you the power to monitor and manage a workstation fleet without compromising control, all from a single interface. Quick-to-deploy, scalable, and with strong security— now you can provide support and maintenance from anywhere.[1][1] Internettoegang vereist.
Specificaties
Algemeen
| Merk | HP |
|---|
Poorten & interfaces
| Hostinterface | RJ-45 |
|---|---|
| Output interface | Mini DisplayPort, RJ-45, USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
Gewicht en omvang
| Gewicht | 307 g |
|---|---|
| Hoogte | 35 mm |
| Breedte | 130 mm |
| Diepte | 70 mm |
Overige specificaties
| Compatibiliteit | Compatible only with the HP Z2 Mini G9 platform. |
|---|---|
| UNSPSC-code | 52161525 |
Design
| Kleur van het product | Zwart |
|---|---|
| Land van herkomst | China |
Technische details
| Algemene productveiligheidsverordening (GPSR) URL | https://support.hp.com/us-en/document/ish_6126692-6126777-16?openCLC=true |
|---|
Verpakking
| Gewicht verpakking | 536 g |
|---|---|
| Diepte verpakking | 232 mm |
| Hoogte verpakking | 57 mm |
| Breedte verpakking | 184 mm |
Eisen aan de omgeving
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 50 °C |
|---|
HP Z2 Mini Remote System Controller interface cards/adapter
€ 686,30
excl. BTW
excl. BTW
excl. BTW