HP Z Turbo Drive Dual Pro PCIe-4x4 NVMe Carrier interface cards/adapter
Artikelnummer:
56Q86AA
€ 60,67
excl. BTW
excl. BTW
excl. BTW
Niet op voorraad
- Gratis verzending
- Gratis retourneren
- Op werkdagen voor 17:00 besteld, dezelfde dag verzonden
Omschrijving
HP Z Turbo Drive Dual Pro PCIe-4x4 NVMe Carrier interface cards/adapterSpecificaties
Algemeen
| Merk | HP |
|---|
Poorten & interfaces
| Hostinterface | PCIe |
|---|---|
| Output interface | M.2 |
Verpakking
| Gewicht verpakking | 314 g |
|---|---|
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
Design
| Intern | Ja |
|---|---|
| Kleur van het product | Zwart, Zilver |
| Type koeling | Passief |
Gewicht en omvang
| Gewicht | 173 g |
|---|---|
| Hoogte | 22 mm |
| Breedte | 157 mm |
| Diepte | 121 mm |
HP Z Turbo Drive Dual Pro PCIe-4x4 NVMe Carrier interface cards/adapter
€ 60,67
excl. BTW
excl. BTW
excl. BTW