HP Xeon Silver 4208 processor 2,1 GHz 11 MB
Artikelnummer:
P11147-L21
€ 892,17
excl. BTW
excl. BTW
excl. BTW
Niet op voorraad
- Gratis verzending
- Gratis retourneren
- Op werkdagen voor 17:00 besteld, dezelfde dag verzonden
Omschrijving
HP Xeon Silver 4208 processor 2,1 GHz 11 MB
Intel Xeon Zilver 4208 - 2.1 GHz - 8-kern - 16 threads - 11 MB cache - LGA3647 Socket - in de fabriek ge?ntegreerd |P11147-L21
Specificaties
Algemeen
| Merk | HPE |
|---|
Kenmerken
| Ondersteunde instructie sets | SSE4.2, AVX, AVX 2.0, AVX-512 |
|---|---|
| PCI Express slots versie | 3.0 |
| Execute Disable Bit | Ja |
| Schaalbaarheid | 2S |
| Maximaal aantal PCI Express-lijnen | 48 |
| Marktsegment | Server |
Geheugen
| ECC | Ja |
|---|---|
| Geheugen kanaal | Zeskanaals |
| Maximaal intern geheugen ondersteund door processor | 1 TB |
| Geheugentypen ondersteund door processor | DDR4-SDRAM |
| Klokgeheugen-snelheden ondersteund door processor | 2400 MHz |
Technische details
| Aantal UPI-koppelingen | 2 |
|---|
Verpakking
| Gewicht verpakking | 201 g |
|---|---|
| Diepte verpakking | 137 mm |
| Hoogte verpakking | 112 mm |
| Breedte verpakking | 43 mm |
Processor
| Processormodel | 4208 |
|---|---|
| Processor lithografie | 14 nm |
| Processorfamilie | Intel® Xeon® Silver |
| Processor socket | LGA 3647 (Socket P) |
| Aantal processorkernen | 8 |
| Processor aantal threads | 16 |
| Processor operating modes | 64-bit |
| Maximale turbofrequentie van processor | 3,2 GHz |
| Component voor | Server/werkplaats |
| Processor cache | 11 MB |
| Thermal Design Power (TDP) | 85 W |
| Codenaam processor | Cascade Lake |
| Basisfrequentie processor | 2,1 GHz |
| Processorgeneratie | 2e generatie Intel® Xeon® schaalbaar |
Eisen aan de omgeving
| Tcase | 78 °C |
|---|
Processor speciale functies
| Intel® Hyper Threading Technology (Intel® HT Technology) | Ja |
|---|---|
| Intel® Turbo Boost Technology | 2.0 |
| Intel® AES New Instructions (Intel® AES-NI) | Ja |
| Enhanced Intel SpeedStep Technology | Ja |
| Intel® Trusted Execution Technology | Ja |
| Intel® VT-x with Extended Page Tables (EPT) | Ja |
| Intel® TSX-NI | Ja |
| Intel® 64 | Ja |
| Intel® Virtualization Technology for Directed I/O (VT-d) | Ja |
| Intel® Virtualization Technology (VT-x) | Ja |
| Intel® Speed Shift-technologie | Ja |
| AVX-512 Fused Multiply-Add (FMA) eenheden | 1 |
| Intel® vPro™ Platform Eligibility | Ja |
Gewicht en omvang
| Verpakkingsgrootte processor | 76mm x 56.5mm |
|---|
Logistieke gegevens
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85423119 |
|---|
HP Xeon Silver 4208 processor 2,1 GHz 11 MB
€ 892,17
excl. BTW
excl. BTW
excl. BTW