HP Type-A 2.0 Internal Port Adapter Kit interface cards/adapter
Artikelnummer:
79C24AA
€ 26,31
excl. BTW
excl. BTW
excl. BTW
Niet op voorraad
- Gratis verzending
- Gratis retourneren
- Op werkdagen voor 17:00 besteld, dezelfde dag verzonden
Omschrijving
HP Type-A 2.0 Internal Port Adapter Kit interface cards/adapterSpecificaties
Algemeen
| Merk | HP |
|---|
Gewicht en omvang
| Gewicht | 23,9 g |
|---|---|
| Breedte | 327,7 mm |
Overige specificaties
| UNSPSC-code | 26121630 |
|---|
Technische details
| Algemene productveiligheidsverordening (GPSR) URL | https://support.hp.com/us-en/document/ish_6126692-6126777-16?openCLC=true |
|---|
Verpakking
| Gewicht verpakking | 140 g |
|---|---|
| Diepte verpakking | 232 mm |
| Hoogte verpakking | 56,9 mm |
| Breedte verpakking | 192 mm |
HP Type-A 2.0 Internal Port Adapter Kit interface cards/adapter
€ 26,31
excl. BTW
excl. BTW
excl. BTW