HP TBT4 CBL EMEA-INTL EN Loc-Euro plug
Artikelnummer:
BR1V3AA#ABB
€ 37,49
excl. BTW
excl. BTW
excl. BTW
Niet op voorraad
- Gratis verzending
- Gratis retourneren
- Op werkdagen voor 17:00 besteld, dezelfde dag verzonden
Omschrijving
HP TBT4 CBL EMEA-INTL EN Loc-Euro plug
De ultieme verbinding
Ervaar de snelheid, kracht en prestaties die je nodig hebt om je dag met gemak te doorstaan. Creëer de ideale opstelling voor al je apparaten en breid je werkruimte uit met een veelzijdige, krachtige[1] en duurzame kabel, zonder je workflow te onderbreken.[1] Zorg ervoor dat je apparaat een poort heeft die geschikt is voor stroomlevering om te kunnen opladen. Controleer de specificaties van je apparaat.
[2] De werkelijke verwerkingssnelheid kan variëren.
[3] Achterwaarts compatibel met USB 4, Thunderboltâ„¢ 3, USB-C (USB 3.2 en 2.0). Let op: niet alle apparaten zijn compatibel.
[4] Daisy chaining kan alleen als alle hostapparaten Thunderboltâ„¢ ondersteunen. Elk aangesloten apparaat moet worden aangesloten via een Thunderboltâ„¢-poort. Gebruik uitsluitend Thunderboltâ„¢-gecertificeerde kabels voor een perfect werkende daisy chain. De uiteindelijke resultaten zijn afhankelijk van de individuele omstandigheden.
[5] De geteste specificaties zijn gebaseerd op de informatie van HP’s leveranciers. De daadwerkelijke prestaties kunnen hoger of lager uitvallen.
[6] FSC-gecertificeerd (Forest Stewardship Council), wat betekent dat alle onderdelen van de milieuvriendelijke verpakking afkomstig zijn uit verantwoord beheerde bossen.
Disclaimers van technische specificaties:
De werkelijke verwerkingssnelheid kan variëren.
FSC-gecertificeerd (Forest Stewardship Council), wat betekent dat alle onderdelen van de milieuvriendelijke verpakking afkomstig zijn uit verantwoord beheerde bossen.
Ervaar de snelheid, kracht en prestaties die je nodig hebt om je dag met gemak te doorstaan. Creëer de ideale opstelling voor al je apparaten en breid je werkruimte uit met een veelzijdige, krachtige[1] en duurzame kabel, zonder je workflow te onderbreken.[1] Zorg ervoor dat je apparaat een poort heeft die geschikt is voor stroomlevering om te kunnen opladen. Controleer de specificaties van je apparaat.
[2] De werkelijke verwerkingssnelheid kan variëren.
[3] Achterwaarts compatibel met USB 4, Thunderboltâ„¢ 3, USB-C (USB 3.2 en 2.0). Let op: niet alle apparaten zijn compatibel.
[4] Daisy chaining kan alleen als alle hostapparaten Thunderboltâ„¢ ondersteunen. Elk aangesloten apparaat moet worden aangesloten via een Thunderboltâ„¢-poort. Gebruik uitsluitend Thunderboltâ„¢-gecertificeerde kabels voor een perfect werkende daisy chain. De uiteindelijke resultaten zijn afhankelijk van de individuele omstandigheden.
[5] De geteste specificaties zijn gebaseerd op de informatie van HP’s leveranciers. De daadwerkelijke prestaties kunnen hoger of lager uitvallen.
[6] FSC-gecertificeerd (Forest Stewardship Council), wat betekent dat alle onderdelen van de milieuvriendelijke verpakking afkomstig zijn uit verantwoord beheerde bossen.
Disclaimers van technische specificaties:
De werkelijke verwerkingssnelheid kan variëren.
FSC-gecertificeerd (Forest Stewardship Council), wat betekent dat alle onderdelen van de milieuvriendelijke verpakking afkomstig zijn uit verantwoord beheerde bossen.
Specificaties
Algemeen
| Merk | HP |
|---|
Verpakking
| Gewicht verpakking | 96 g |
|---|---|
| Diepte verpakking | 105 mm |
| Hoogte verpakking | 39 mm |
| Breedte verpakking | 160 mm |
Logistieke gegevens
| Afmetingen pallet (B x D x H) | 1200 x 800 x 1590 mm |
|---|---|
| Aantal (buitenste) hoofdverpakkingen per pallet | 24 stuk(s) |
| UNSPSC-code | 26121630 |
| Land van herkomst | China |
| Aantal dozen per palletlaag | 6 stuk(s) |
| Gewicht pallet (imperiaal) | 189,6 kg (418 lbs) |
| Afmetingen pallet (B x D x H) (imperiaal) | 1199,9 x 800,1 x 1590 mm (47.2 x 31.5 x 62.6") |
| Pallet brutogewicht | 190 kg |
Brand-specifieke functies
| HP GTIN (EAN/UPC) | 199251485688 |
|---|
Safety regulation & standards
| Algemene productveiligheidsverordening (GPSR) URL | https://support.hp.com/us-en/document/ish_6126692-6126777-16?openCLC=true |
|---|
Gewicht en omvang
| Gewicht | 44,7 g |
|---|
Prestatie
| Compatibele producten | Thunderbolt 4 |
|---|
Kenmerken
| HP-segment | Thuis |
|---|
Technische details
| Inhoud | Kabel; Garantiekaart |
|---|---|
| Kenmerken | 4K capability |
Duurzaamheid
| Duurzaamheidscertificaten | Forest Stewardship Council (FSC) |
|---|
HP TBT4 CBL EMEA-INTL EN Loc-Euro plug
€ 37,49
excl. BTW
excl. BTW
excl. BTW