HP t530
Artikelnummer:
2RC27EA#ABB
€ 494,45
excl. BTW
excl. BTW
excl. BTW
Niet op voorraad
- Gratis verzending
- Gratis retourneren
- Op werkdagen voor 17:00 besteld, dezelfde dag verzonden
Omschrijving
HP t530
Upgrade uw cloudcomputingomgeving met de eerste HP thin client die gemaakt is voor het kantoor van de toekomst. De elegant ontworpen HP t530 thin client biedt essentiële prestaties en betrouwbaarheid en voorziet in uw groeiende behoeften van vandaag en morgen.
Benut uw kantoorruimte beter
- De HP t530 legt de lat voor thin client-ontwerp hoger. Alle functionaliteit die u nodig heeft in een heel modern, compact apparaat. Dankzij stille solid-state werking en meerdere implementatieopties past hij perfect op elke werkplek.
Voer cloudcomputing workloads eenvoudig uit
- Voorzie eenvoudig in al uw computerbehoeften met de nieuwste AMD thin client-technologie. Of het nu gaat om offload processing of grafische rendering, u bent verzekerd van een fantastisch pc-ervaring in de cloud.
Een toekomstbestendig kantoor
- Eindelijk een thin client voor nu en de toekomst. Uw migratie naar de toekomst verloopt soepel dankzij heel veel flashopslag, veel geheugen en aansluitopties en meerdere poorten, waaronder USB-Câ„¢, ter ondersteuning van de oude en nieuwe randapparaten.
Benut uw kantoorruimte beter
- De HP t530 legt de lat voor thin client-ontwerp hoger. Alle functionaliteit die u nodig heeft in een heel modern, compact apparaat. Dankzij stille solid-state werking en meerdere implementatieopties past hij perfect op elke werkplek.
Voer cloudcomputing workloads eenvoudig uit
- Voorzie eenvoudig in al uw computerbehoeften met de nieuwste AMD thin client-technologie. Of het nu gaat om offload processing of grafische rendering, u bent verzekerd van een fantastisch pc-ervaring in de cloud.
Een toekomstbestendig kantoor
- Eindelijk een thin client voor nu en de toekomst. Uw migratie naar de toekomst verloopt soepel dankzij heel veel flashopslag, veel geheugen en aansluitopties en meerdere poorten, waaronder USB-Câ„¢, ter ondersteuning van de oude en nieuwe randapparaten.
Specificaties
Algemeen
| Merk | HP |
|---|
Processor
| Processormodel | GX-215JJ |
|---|---|
| Processorfabrikant | AMD |
| Geïnstalleerde processorcache | 1 MB |
| Processor | AMD G J |
| Aantal processorkernen | 2 |
| Maximale turbofrequentie van processor | 2 GHz |
| Frequentie van processor | 1,5 GHz |
| Processorgeneratie | 3rd Generation AMD Embedded G-Series SoC J Family |
Opslagmedia
| Opslag schijf-interface | M.2 |
|---|---|
| Totale opslagcapaciteit | 32 GB |
| Opslagmedia | Flash |
Audio
| Ingebouwde luidsprekers | Ja |
|---|
Poorten & interfaces
| Aantal USB 2.0-poorten | 2 |
|---|---|
| Aansluiting voor netstroomadapter | Ja |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 1 |
| Aantal DisplayPorts | 2 |
| Combo koptelefoon/microfoon port | Ja |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type A | 3 |
Energie
| AC-ingangsfrequentie | 50 - 60 Hz |
|---|---|
| AC-ingangsspanning | 100 - 240 V |
| Netvoeding | 45 W |
Duurzaamheid
| Duurzaamheidscertificaten | ENERGY STAR |
|---|
Logistieke gegevens
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84713000 |
|---|
Eisen aan de omgeving
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 20 - 80 procent |
|---|---|
| Temperatuur bij opslag | -30 - 60 °C |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 10 - 40 °C |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 10 - 90 procent |
Design
| Kleur van het product | Zwart |
|---|
Geheugen
| Intern geheugentype | DDR4-SDRAM |
|---|---|
| Geheugenslots | 1x SO-DIMM |
| Maximum intern geheugen | 16 GB |
| Kloksnelheid geheugen | 1866 MHz |
| Geheugenlayout | 1 x 4 GB |
| Werkgeheugen | 4 GB |
Grafisch
| On-board graphics adapter model | AMD Radeon R2E |
|---|
Netwerk
| Bekabelingstechnologie | 10/100/1000Base-T(X) |
|---|---|
| Ethernet LAN | Ja |
Software
| Besturingssysteem | Windows 10 IoT Enterprise |
|---|
Certificaten
| Land van herkomst | China |
|---|
Gewicht en omvang
| Gewicht | 960 g |
|---|---|
| Hoogte | 200 mm |
| Breedte | 35 mm |
| Diepte | 200 mm |
Inhoud van de verpakking
| Inclusief muis | Ja |
|---|---|
| Toetsenbord inbegrepen | Ja |
HP t530
€ 494,45
excl. BTW
excl. BTW
excl. BTW