HP ProOne 440 G9
Artikelnummer:
A1HZ0ES#ABH
€ 675,50
excl. BTW
excl. BTW
excl. BTW
Niet op voorraad
- Gratis verzending
- Gratis retourneren
- Op werkdagen voor 17:00 besteld, dezelfde dag verzonden
Omschrijving
HP ProOne 440 G9
Prestaties op het niveau van grote bedrijven. All-in-One ontwerp
Ervaar professionele prestaties, optimale beveiliging en flexibele uitbreiding op een compacte HP ProOne 440 All-in-One. Deze pc heeft de nieuwste Intel®-processor en met de permanente beveiliging ben je altijd beschermd.
Ervaar professionele prestaties, optimale beveiliging en flexibele uitbreiding op een compacte HP ProOne 440 All-in-One. Deze pc heeft de nieuwste Intel®-processor en met de permanente beveiliging ben je altijd beschermd.
Specificaties
Algemeen
| Merk | HP |
|---|
Beeldscherm
| Beeldschermdiagonaal | 60,5 cm (23.8") |
|---|---|
| Helderheid | 250 cd/m² |
| Resolutie | 1920 x 1080 Pixels |
| Touchscreen | Ja |
| Antireflectiescherm | Ja |
| Oorspronkelijke beeldverhouding | 16:9 |
| HD type | Full HD |
| Kleurbereik | 72 procent |
| Soort paneel | IPS |
| RGB-kleurruimte | NTSC |
Opslagmedia
| Totale opslagcapaciteit | 256 GB |
|---|---|
| SSD interfaces | PCI Express |
| SSD capaciteit | 256 GB |
| Aantal geïnstalleerde SSD's | 1 |
| Opslagmedia | SSD |
| SSD-vormfactor | M.2 |
| NVMe | Ja |
| Totale capaciteit SSD's | 256 GB |
Audio
| Ingebouwde microfoon | Ja |
|---|---|
| Ingebouwde luidsprekers | Ja |
| Audiochip | Realtek ALC3252 |
Netwerk
| Wi-Fi-standaarden | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
|---|---|
| Bluetooth-versie | 5.3 |
| Ethernet LAN | Ja |
| Soort antenne | 2x2 |
| Bluetooth | Ja |
| Wifi | Ja |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden | 10,100,1000 Mbit/s |
| Wifi-standaard | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| WLAN-controller-model | Intel Wi-Fi 6E AX211 |
| Fabrikant van de WLAN-controller | Intel |
Software
| Besturingssysteem | Windows 11 Pro |
|---|
Gewicht en omvang
| Gewicht verpakking | 12,7 kg |
|---|---|
| Diepte verpakking | 240 mm |
| Hoogte verpakking | 462 mm |
| Breedte verpakking | 660 mm |
| Breedte apparaat (met standaard) | 539,3 mm |
| Hoogte apparaat (met standaard) | 379,4 mm |
| Diepte apparaat (met standaard) | 225 mm |
| Gewicht (met standaard) | 7,77 kg |
Inhoud van de verpakking
| Toetsenbordindeling | QWERTY |
|---|---|
| Inclusief muis | Ja |
| Toetsenbord inbegrepen | Ja |
Geheugen
| Werkgeheugen | DDR5-SDRAM |
|---|---|
| Geheugenslots | 2 |
| Maximum intern geheugen | 64 GB |
| Kloksnelheid geheugen | 4800 MHz |
| Geheugen slots type | SO-DIMM |
| Geheugenlayout | 1 x 16 GB |
| Werkgeheugen | 16 GB |
Design
| Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot | Ja |
|---|---|
| Kleur van het product | Zwart |
Processor
| Processormodel | i5-14600T |
|---|---|
| Processorfabrikant | Intel |
| Processor | Intel® Core™ i5 |
| Aantal processorkernen | 14 |
| Processor aantal threads | 20 |
| Maximale turbofrequentie van processor | 5,1 GHz |
| Processor cache | 24 MB |
| Processor cache type | Smart Cache |
| Efficiënte kernen | 8 |
| Prestatiekernen | 6 |
| Processor basisvermogen | 35 W |
| Maximaal turbovermogen | 92 W |
| Efficiënte kernbasisfrequentie | 1,3 GHz |
| Prestatie-kernbasisfrequentie | 1,8 GHz |
| Processorgeneratie | Intel Core i5-14xxx |
| Efficient-core Max Turbo Frequency | 3,6 GHz |
| Performance-core Max Turbo Frequency | 5,1 GHz |
Grafisch
| On-board graphics adapter model | Intel UHD Graphics 770 |
|---|---|
| Discreet grafische adapter model | Niet beschikbaar |
| Ingebouwde grafische adapter | Ja |
| Familie ingebouwde grafische adapter | Intel® UHD Graphics |
| Interne-GPU-fabrikant | Intel |
Camera
| Totaal aantal megapixels | 5 MP |
|---|---|
| Ingebouwde camera | Ja |
Poorten & interfaces
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 1 |
|---|---|
| Aansluiting voor netstroomadapter | Ja |
| Aantal HDMI-poorten | 1 |
| HDMI versie | 1.4 |
| Aantal DisplayPorts | 1 |
| Combo koptelefoon/microfoon port | Ja |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type A | 2 |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type A | 3 |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type C | 1 |
Energie
| AC-adapter ingangsspanning | 100 - 240 V |
|---|---|
| AC-adapterfrequentie | 50 - 60 Hz |
| AC-adapter, vermogen | 120 W |
Duurzaamheid
| Duurzaamheidscertificaten | ENERGY STAR |
|---|
Prestatie
| Chipset moederbord | Intel Q670 |
|---|---|
| Trusted Platform Module (TPM) | Ja |
| Trusted Platform Module (TPM) version | 2.0 |
| Type product | Alles-in-één-pc |
HP ProOne 440 G9
€ 675,50
excl. BTW
excl. BTW
excl. BTW