HP Intel Xeon 6430 32C 1.90GHz 270W 2nd processor
Artikelnummer:
6Y3A3AA
€ 2.532,95
excl. BTW
excl. BTW
excl. BTW
Niet op voorraad
- Gratis verzending
- Gratis retourneren
- Op werkdagen voor 17:00 besteld, dezelfde dag verzonden
Omschrijving
HP Intel Xeon 6430 32C 1.90GHz 270W 2nd processorSpecificaties
Algemeen
| Merk | HP |
|---|
Technische details
| Algemene productveiligheidsverordening (GPSR) URL | https://support.hp.com/us-en/document/ish_6126692-6126777-16?openCLC=true |
|---|
Verpakking
| Gewicht verpakking | 1,47 kg |
|---|---|
| Diepte verpakking | 235 mm |
| Hoogte verpakking | 165 mm |
| Breedte verpakking | 267 mm |
Overige specificaties
| UNSPSC-code | 32101626 |
|---|
Gewicht en omvang
| Gewicht | 1,14 kg |
|---|---|
| Hoogte | 110 mm |
| Breedte | 123 mm |
| Diepte | 132 mm |
Logistieke gegevens
| Land van herkomst | Costa Rica, Maleisië |
|---|
HP Intel Xeon 6430 32C 1.90GHz 270W 2nd processor
€ 2.532,95
excl. BTW
excl. BTW
excl. BTW